Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj "Jak zostałem gangsterem, historia prawdziwa". Nie rozumiem jak ten gniot może mieć 6.9 na IMDB i ponad 7 na filmweb. Chyba oceniający to dzieci albo opłacone boty. Film tak słaby że powinna być to bardziej komedia klasy B niż film gangseterski. Fabuła prosta, teksty tak banalne że aż cringowe. Przez większość czasu czułem zażenowanie. Gra aktorska bardzo słaba, głowny bohater wygląda jak proszacy piesek przez większość filmu ale jest naprawdę twardym gościem wielkim bossem. Do tego jeszcze cała ta gloryfikacja jego osoby jakim to nie jest honorwy i z kodeksem... jedno wielkie lol czuje się uwsteczniony po obejrzeniu. Ostrzegam bo oceny mogą być zwodnicze. #film #polskiekino
  • 8
@co_to_za_typ:

Uogólniasz. Rola przydupasa głównego bohatera bardzo dobra, akcja dynamiczna na tyle, że nie ma mowy o nudzie i opowiedziana z jakimś jajem. Wiadomo, że nie ma co porównywać do najlepszych dzieł np. Smarzowskiego ale to ciągle przyzwoite kino rozrywkowe na wieczór po trudnym dniu. Zamiast 6,9 bardziej pasuje 6-6,5 ale to nie jakaś wielka różnica. Jak uprzesz się, żeby dać mniej to uważam że to niesprawiedliwe porównywać JZG do rzeczywistych