Wpis z mikrobloga

#facebook #oszukujo #pytaniedoeksperta

Mireczki mam pytanko sprzedaję przez marketplace jedną rzecz i zgłosił do mnie chętny i nie wiem czego spodziewać się czy to czasem nie oszustwo, zasadniczo ryzykuję tylko fałszywą gotówką nie wiem jak do tego podejść typ/ typiara jest z Miasta Łom to gdzieś w Bułgarii czy czekać na tego kuriera czy spuścić ich od razu
Pobierz Gabaryt - #facebook #oszukujo #pytaniedoeksperta 

Mireczki mam pytanko sprzedaję prz...
źródło: Screenshot_2
  • 19
@kidi1: tylko staram się rozkminić co może być wałkiem nie znam się na oszustwach w internecie a tu spodziewałbym się tylko jakiejś lewej drukowanej gotówki
@Pingpong89: no zobaczymy to dobre info jeśli tak to go spuszczę na drzewo, póki co tylko podesłałem adres zamieszkania dla potencjalnego kuriera jeśli przyjedzie z wymianą i będzie miał PLNy które sobie skoczę prześwietlić do sklepu to mu dam ten skaner
@Pingpong89: nie podałem maila w tym pierwszym screenie pod moją wiadomością Nie ma sprawy jest wycięty mój adres to cała komunikacja, póki co teraz zapytałem raz jeszcze kiedy mogę się spodziewać kuriera.
@Pingpong89: temat z linkami już obczaiłem na olx jak sprzedawałem Flucka gościu z Gdańska chciał mi przesyłką OLX kupić na co się nie zgodziłem zadzwonił zrobił przelew jak chciałem ekspresowy i gitarka przyznam że typ z jajami 3k w ciemno mi przelał ekspresowym
@Gabaryt: Popularny scam, w UK też mnie tak próbowali w #!$%@? zrobić jak sprzedawałem meble na marketplace. Jedyna różnica była taka, że zamiast TNT proponowali FedEx ( ͡° ͜ʖ ͡°)