Wpis z mikrobloga

@Kozak_Lkr: A w ilu grach jesteś uprawniony do odbierania tego? Ja dopiero w 12. Ma to wgl jakies znaczenie ile tych uprawnień mam?

@diarrhoea: Ale chyba nie trzeba mieć odznaki. Chociaż jak tak na to spojrzę to dostałem tylko do Dont Starve a to jedna z dwóch gier w których te odznaki mam ;/

@MiernaBabcia: Kurcze nieźle;/ Trafiło Ci się kiedyś jak nie byłeś online?
@diarrhoea: @Barcol:

to te uprawnienia

Ace of Spades

AirBuccaneers

Anomaly Warzone Earth

Awesomenauts

Bastion

Batman: Arkham Asylum GOTY Edition

Batman: Arkham City GOTY

Beat Hazard

BIT.TRIP RUNNER

Brütal Legend

Chivalry: Medieval Warfare

Costume Quest

Counter-Strike: Global Offensive

Dead Island

Defense Grid: The Awakening

DLC Quest

Don't Starve

Dungeonland

Europa Universalis III

Faerie Solitaire

Fortix

Fortix 2

FTL: Faster Than Light

Garry's Mod

Gratuitous Space Battles

Gun Monkeys

Guns of Icarus
@Kozak_Lkr: Sporo tego :P Ja mam około 100 gier, ale dopiero ostatnio zacząłem w nie grać xD Jakoś nie miałem czasu bo tylko na weekendy byłem w domu. Także myślę, że liczba gier do których mogę dostać karty będzie rosła;)

@diarrhoea: Czyli mówisz, że gra się już zwróciła ;) ?
@diarrhoea: Można jeszcze wiedzieć, ile godzin w niej spędziłeś? W sumie to fajny pomysł z tymi kartami bo nakłaniają do grania w gry, które mieliśmy gdzieś tam w zestawie, albo humble bundle, a nie graliśmy w nie. Ja w tym momencie gram w Brutal Legend. Dopiero zacząłem ale gra jest epicka ;D Scribblenauts Unlimited też mnie zaskoczyło pozytywnie, a zagrałem tylko dla kart.
@Barcol: W grze mam spędzone jakieś 160godzin, z czego 80 przed wprowadzeniem skinów i a z dobre 30h podczas gry z której nie dało się nic wydropić :P Więc powiedzmy, że w 50h :)
@Barcol: Nie, ale możesz się dogadać, że ktoś robi Ci przelew a ty mu kupujesz gifta to nieco lepszej cenie niż w sklepie :) Wiadomo, nie wyjdziesz na tym 1 do 1, ale zawsze to hajs na koncie :)