Wpis z mikrobloga

Koledzy pomóżcie w wyborze.
Xiaomi note 12 pro plus 8ram 256 dysk kolor blue
Czy
xiaomi 12t 8ram 128 dysk kolor blue

Szukam dla różowego głównie net i fajnie jakby przyzwoicie zdjęcia z wypadów robił jak na ta półkę cenową. Tak do 2k pln.

Co sądzicie? Dzięki za pomoc i ew. Może coś innego?

#smartfon #elektronika dla zasięgu #programowanie
  • 12
@kogut89: musisz wziąć pod uwagę, że Xiaomi mają dobre bebechy, ale software jest #!$%@?. W praktyce wygląda to tak, że jak zrobisz zdjecie apką aparat i potem gdzieś to zdjęcie prześlesz to będzie git, a jak zrobisz zdj z messengera np bezpośrednio, to wyjdzie rozpikselowane gówno. To tylko jeden z mankamentów. Jeżeli chodzi głównie o fotki to tylko Samsung lub Iphone.
  • 0
@zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie: właśnie na dexomark tak patrzyłem to w tym przedziale cenowy te dwa mi wpadły do oka. Wyceniane dość wysoko w rankingu, a że dla różowego to kolor niebieski wchodzi w grę.
Dla siebie oneplusa nord2 5g bym brał cena podobna a bebechy lepsze.

Poszukam może jeszcze Samsunga. Apple jakoś mi nie pasi. My że wsi to jabłka tylko w sądzie.
@kogut89: ja mówię tylko z doświadczenia. Sam mam Xiaomi już ponad 2 lata i choc samo korzystanie jest bez zarzutu to jednak ma swoje wady. Pisałeś o zdjeciach, więc na tym się skupiam. Przykładowo, wchodzisz w "aparat" i czasem wyglada to tak jakbyś robił fotę jakimś fonem z przed 5 lat, że tak go ścina. Jak w chodzisz w galerie to zdjęcie jest ekstra, tylko sam proces robienia zdjęcia, właśnie przez