Wpis z mikrobloga

#famemma
Polak pomówił wiewióra i dostal zasluzona karę, pompka "najpradopodniej" pomówił Pasternaka i fame zaciera rączki, podwójne standardy, dla jasności nie bronie Polaka ale same zachowanie federacji jest w #!$%@? nielogiczne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkyWer: przecież to Pasternak chciał, aby Szeliga powiedział to co "słysza" i jeszcze pompka upierał się, że nie chce tego mówić
A Polak wleciał od razu z tekstem XD Serio widzisz tu podwójne standardy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Delfin69: Dla porównania myślisz że, jakby Polak wyszedł i mówił że coś słyszał na wiewiora to wiewior nie zapytał by się go o co chodzi? Dla mnie jedno i drugie zachowanie jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@SkyWer: ale to federacja freakowa nie jakiś paradokument w stylu Sędzia Anna Maria Wesołowska, żeby za byle pierdołe dawać kare(zaraz dojdzie do tego, że wogole nie bedzie można się odezwać bo kara). Jak Ci nie odpowiada jakiś program to nie oglądaj i tyle. Ludzie juz mają kompletnego kija w dupie.
  • Odpowiedz
@SkyWer: wtedy mógłby równie dobrze mu powiedzieć, że ma #!$%@?ć jak atencjusz podchodzi do mikrofonu i zaczyna zdanie od "bo ja słyszałem", a nie zaczyna "mozesz powiedziec tak lub nie, dosypales czegos dziewczynie do drinka"

Najchętniej to każdemu byście #!$%@? kare za byle co i później płacz, że stypa na konfach XD
  • Odpowiedz