Wpis z mikrobloga

Z wielką chęcią dołączę do serwera, jeśli tylko skonfigurujemy go na klasyczną modłę. Myślę, że jest na to zapotrzebowanie - chyba wszyscy mają już dość udziwnionych serwerów...
@Konalio, chyba Ty otworzyłeś wykopowy serwer, dałoby rade dodać parę map? Podobno jest tylko 6 podstawowych. Serwer działa? Z jednej strony szkoda, że jest tylko prywatny, z drugiej, gdy PB nie wspiera już ET mogłoby być dużo cheatów :/
Jestem za - myślę, że będę już o tej porze z teatru ("Lot nad kukułczym gniazdem" - zapowiada się super :D)

Edit: można na jakimś skajpie jeszcze grać, albo na TS :)
@qlink: używaj odpowiedz jak najedziesz na np. mój post na dole po prawej, będę miał wtedy powiadomienie. Oczywiście ze TS (nigdy nie akceptowałem ventrilo :D )

Ooo sam bym chętnie poogladal Lot wystawiony w teatrze.

@kaskaderMike: ok, jak coś to dawaj znać, jeszcze kilka osób by się przydało.

Ehh, pewnie będę trochę (albo bardzo) lamił po kilku latach przerwy, ale co tam, ważne ze pogram w najlepszą gre w historii
@qlink: haha :D A długo grasz? Szkoda, że czasy gdzie grało kilkanaście razy więcej graczy, było przynajmniej kilka lig (teraz nawet nie wiem czy jest jedna) już nigdy nie wrócą :( Jak to w życiu :P
@Colis: generalnie wynajęty był testowo na miesiąc, i były problemy z zebraniem ludzi. dla mnie to był pierwszy serwer jaki uruchamiałem, może znajdzie się ktoś bardziej doświadczony w tym, do gry na pewno jestem chętny.