Wpis z mikrobloga

Powitać.

Też was wnerwia taki rodzaj powitania? Bo mnie w sumie tak i badam nastroje społeczne. Tak samo jak "podziękować", albo "podziękował". No kurde bele.

Ale my nie o tym. Wraz z @Leszek_Milewski usiedliśmy w tym tygodniu i pozastanawialiśmy się wspólnie nad ważnymi tematami:

- sztuka grecka a sztuka rzymska. Pomiędzy kopią a inspiracją
- Marek Papszun i opuszczona konferencja prasowa, podczas której wypoczął, pobył trochę z rodziną, zbudował dom i nabrał sił
- Raków Częstochowa i zapowiedź zaciskania pasa - czemu akurat teraz, po co, czy przez to również odchodzi Marek Papszun?
- Dawid Szwarga, największe zalety - czy warto obserwować mnie na Twitterze?
- Dawid Szwarga, największe zalety - nowa fala trenerów, którzy żyją piłką bez przerwy, a w dodatku doceniają rolę mentalności, budowania relacji, rozmów
- Dawid Szwarga, największe wady - na dwoje babka wróżyła
- tak, ten segment jakiś podejrzanie poważny, więc uciekajmy szybko do strefy komfortu składającej się z afer, aferek i kuriozalnych wypowiedzi
- Zbigniew Jakubas i czerpanie wzorców z zachodnich kibiców - prawdopodobnie chodzi o fanów Eintrachtu, którzy spalili Neapol i fanów Saint-Etienne, którzy stłukli swoich piłkarzy i działaczy
- Zbigniew Jakubas i publiczne pieniądze - nie mogą w piłce być
- Zbigniew Jakubas i publiczne pieniądze dla Motoru - ano w sumie można by się nad tym zastanowić
- Mateusz Morawiecki i pytanie o ulubionego piłkarza Ruchu - dobrze, dam wam te 50 milionów
- Mateusz Morawiecki i pytanie o ulubiony klub w Ekstraklasie - dobrze, może być 100 milionów, ale naprawdę muszę już iść
- Lechia Gdańsk. W mordę i nożem, to nie wygląda jak panowanie nad sytuacją
- Wisła Płock. Pomiędzy ambicjami a możliwościami. Czy lepszy skromny prezes, pilnujący bilansu w budżecie, czy taki, który się zna z kim trzeba i gdzie trzeba?
- Warta Poznań. Prawicowy klub z niepoważnym i niestabilnym prezesem. A przynajmniej tak to widzi prezydent Poznania, dziwna figura.
- Bogusław Leśnodorski. Trochę fan Lecha Poznań, ale trochę bardziej nie.

Wybaczcie, że dzisiaj nieco krócej, ale pisałem spis treści wyjątkowo, bardzo się do niego przyłożyłem i nie chcę powtarzać - dlatego jak coś, to polecam go sobie przeczytać, nawet można zamiast oglądania programu. Jeśli już ktoś chce jednak włączyć też wideo, to na końcu są czytane przez nas najśmieszniejsze komentarze i one są w tym tygodniu naprawdę 10/10. Wielkie dzięki, że jesteście z nami, oglądacie, klikacie, komentujecie, wyświetlacie, tworzycie przeróbki, memy i w ogóle dostrzegacie nasze istnienie, a część z Was nawet to istnienie docenia. Jesteśmy jak co tydzień szczerze wzruszeni i poruszeni jak wiele osób poświęca nam to, co ma najcenniejszego - czyli czas i uwagę. Moglibyście przecież w tym czasie być na konferencji prasowej Rakowa, albo realizować wszystkie życiowe plan, jak Marek Papszun, którego raz nie było na konferencji prasowej Rakowa.

Dzięki, dozo!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #ekstraklasa #rakow #goalpl

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Powitać.

Też was wnerwia taki rodzaj powitania? Bo mnie w sumie tak...
  • 4