Wpis z mikrobloga

Wysokie ciśnienie u Gohy z braku leków to jedno.. tylko pytanie co jest przyczyną takiego ciśnienia. Na pewno styl życia, fajki, brak ruchu, dieta. I do tego dochodzi jeszcze brak możliwości rozładowania emocji. Wcześniej mogła rozładować się na Jacku, ale i tak dobrze z nim żyła. A teraz dostała pod dach dziecko Nikolke, której jedyne hobby i myśl to sriktoki "pani gosiu, zatańczy pani ze mną do srik toka, nie odmówi mi pani chyba bycia moją małpką do sritoków".. "no mama, nagraj z nikolą," Goha aż się gotuje kiedy ją słyszy i widzi, a nie może nawet nic powiedzieć. Sama Nikolka też nie ogarnia że źle wpływa na Gohe i macha jej łapami przed głową gestykulując każdą wypowiedzianą głupote

#danielmagical
  • 5
  • Odpowiedz
@arturek98c: Niewydolność nerek, i jej początki, Nerki regulują ciśnienie równiez, opuchnięty ryj i pewnie obrzęki oznaka zatrzymywania się wody w organizmie, dieta. Nerki nie bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arturek98c: Jak ona największe ciśnienie miała jak rok temu w sierpniu wyszła z paki i miała nieograniczony dostęp do Jacy. Wtedy nawet przez to z miesiąc streamów nie było.
  • Odpowiedz
@arturek98c: Masz racje, podwyższone ciśnienie menelicy jest z powodu braku znęcania się nad Jaca, należy jej kupic takiego gumowego gościa którego mogłaby #!$%@?ć.
Nie ma się co pochylać nad jej stanem zdrowia, tucznik jej zmierzył ciśnienie na kacu po taterkach, ot cała filozofia.
  • Odpowiedz