Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #ogracbuka

Skoki - ZIO HS106-kl.konc.

Typ: Prevc P. 1-6

Kurs: 1.85

Bukmacher: Efortuna

Stawka: 5/10

Nie rozumiem kursu na Prevca w lokatach 1-6, według mnie to jeden z faworytów tego konkursu. 1-6 w totalnym zasięgu, pokazał swoje umiejętności wczoraj w kwalifikacjach oddając 3 pod względem odległości skok. Przed IO także bardzo dobre wyniki. Po prostu gram.

======================

Tenis M. - Montpellier-singiel

Gasquet R.-Monfils

Typ: Gasquet

Kurs: 1.73

Bukmacher: Bet365

Stawka: 4/10

Gasquet jest po prostu lepszy od Monfilsa, pokonał w tym turnieju Janowicza (2x w TB), Monfils męczył się w poprzednich fazach, stracił seta z Nieminenem, czas na korcie robi swoje, powinno pójść dość gładko i Gasquet powinien tutaj okazać się lepszy.

======================

ZIO - hokej kobiet

Rosja - Niemcy

Typ: Rosja strzeli powyżej 2.5 gola

Kurs: 1.42

Bumacher: efortuna

Rosjanki to gospodynie, grają dobrze, strzelają 3-4 bramki dość regularnie, znają ten typ tafli, wszystko wskazuje na to, że wygrają to spotkanie. Niemki nie zachwycają w obronie dość słabo, w ataku nie lepiej, trudności z przechodzeniem z ataku do obrony i odwrotnie, liczę na dobrą skuteczność Rosjanek.

Skoki ZIO:

Typ: Schlierenzauer G. od 1 do 6

Kurs: 1.32

Bukmacher: efortuna

Wczoraj najlepszy wynik w kwalifikacjach, chociaż nie musiał skakać, miejsce od 1-6 to absolutny mus austriaka, osobiście liczę na podium, ale do double'a jak znalazł da nam to ładny kurs i mega pewność, nie ma co tutaj pisać, jest w top skoków, forma na IO szykowana, mam nadzieje, że odpali.

Ako: 1.87

Stawka: 5/10

======================

Skoki - ZIO HS106-kl.konc.

Typ: Prevc P. 1-6

Kurs: 1.85

Bukmacher: Efortuna

Stawka: 5/10

Nie rozumiem kursu na Prevca w lokatach 1-6, według mnie to jeden z faworytów tego konkursu. 1-6 w totalnym zasięgu, pokazał swoje umiejętności wczoraj w kwalifikacjach oddając 3 pod względem odległości skok. Przed IO także bardzo dobre wyniki. Po prostu gram.

https://www.facebook.com/protypy1
  • 1