Wpis z mikrobloga

Chciałem spróbować jakiejś usługi z audiobookami albo albo coś robię źle, albo te wszystkie Audioteki i inne Legimi #!$%@?ło do reszty.
Mam abonament a trzeba mimo to płacić za audiobooki, co oni #!$%@?ą? Opłata za wejście do sklepu? XD
W jakiej aplikacji z audiobookami nie ma takiego krętactwa?
#audioteka #pytanie
  • 8
@deiceberg: jeżeli w ten zawiły sposób określasz książki to nie jestem w stanie czytać idąc przez miasto, grając, siedząc w tramwaju lub pracując. Od lat wszelkich treści niemalże wyłącznie słucham, nie czytam, książki są dla mnie niewygodną formą, wymagają całkowitego zaangażowania i konkretnych warunków :/
@vind: Musiałem podpytać stąd opóźnienie. Ogólnie to wygląda tak, są jakieś dwa abonamenty, ten wyższy daje ci nieograniczoną ilościowo możliwość słuchania książek aczkolwiek są książki, które nie są zawarte w abonamencie i trzeba za nie płacić. Podobno są wyraźnie zaznaczone, są to zazwyczaj nowe książki, które po jakimś czasie wpadają do abonamentu.
Mam abonament a trzeba mimo to płacić za audiobooki, co oni #!$%@?ą?


@vind: Masz audioteka club, gdzie ileś tam jest w pakiecie, a te które nie są, kosztują 2 dyszki.
Masz audioteka club, którą sam mam od lat. Gdzie płacisz abonament i co miesiąc i dostajesz 1 punkcik. Punkciki wymieniasz na książki. Punkciki się sumują do 3 szt, potem przepadają. Książki raz zakupione są twoje na zawsze. Czyli jeśli chcesz czytać