Wpis z mikrobloga

Elo. Mam plazmę 40 cali od 13 lat która nie ma ani jednego bad pixela czy wypalonych powidokow i absolutnie bym jej nie wymienial gdyby nie to że trochę ciężko czyta się napisy z drugiego końca salonu i pleja piątki który mógłby zabłysnąć z czymś nowszym (literalnie nie widzę większej różnicy między TLOU na ps4 i na ps5). Myślę o jakichś 65 calach i oledzie. Mniejsza o cenę, może ktoś polecić coś?
#telewizory #rtv #ps5
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bogdan-chwast-REBIRTH: Jeśli kupił OLEDa żeby na nim puszczać w tle telewizję informacyjną, to się nie ma co dziwić. Przy normalnym użytkowaniu, tj. trochę gierek, trochę tv, trochę filmów i seriali, to ryzyko wypalenia jest minimalne. Jak oglądasz z drugiego końca salonu, to raczej bym zainwestował w rozmiar bo 65" przy 4-5 metrach to i tak jest mało.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: tbh nie wiem jak do tego doszło bo poza tym wypaleniem to pamiętam że jak byłem u niego krótko po zakupie to obraz był przepiękny a ostatnio poza tym ghostngiem bardzo stracił na jakości. Ale wolę uniknąć LG tylko wziąć coś androidem bo chce by wspierało apke Nord vpn
  • Odpowiedz
@bogdan-chwast-REBIRTH: ghosting w telewizorach to jest zupełnie inne zjawisko i na pewno akurat w OLEDach nie występuje. OLEDY z androidem to Philips i Sony. Philips generalnie będzie tańszy, ale tak jak wspominałem, przy dużych odległościach i rozdzielczości 4K, poważnie bym rozważył rezygnację z OLEDa na rzecz rozmiaru.
  • Odpowiedz
@bogdan-chwast-REBIRTH: Jeśli zamierzasz kupić OLED’a to rozważ Samsunga model QE65S95BAT. To jest w tym momencie najlepiej oceniany OLED na rynku. Matryca QD -OLED jest jaśniejsza od matryc, które produkuje LG i nie widać niebieskiej poświaty na białym tle. Ja mam QLEDA z 9 serii i teraz bez wahania wziąłbym OLEDA od Samsunga.
Wchodzą już powoli nowe modele, więc ten z 2022 roku jest w dobrej cenie ????
http://bitly.pl/BGtcz tutaj np.
  • Odpowiedz