Wpis z mikrobloga

Dobra otwieram temat na szkalowanie carrionera, dlaczego go szkalujecie? Ja zaczynam gość nie potrafi wchodzić w dyskusję z kimś kto ma inne poglądy niż on, banuje każdego kto nie jest jego wiernym wyznawcą, chłop potrafi zaprzeczyć samemu sobie, nie potrafi znieść krytyki i jest jak nitro, kozaczy sprzed komputera jak jakiś tyson, a w realu typ jest zerem, tak gada że by spysińskiemu nudziarzowi napluł na na rękę a potem ja mu wsadził w tyłek, a w rzeczywistości by nawet nie miał jaj żeby cokolwiek zrobić, każdego kto się z nim nie zgadza wyzywa od przegrywów. Dla mnie to zwykły frustrat który leczy swoje kompleksy i ma kompleks boga, jedynego oświeconego który odkrył prawdę i sposób w jaki matrix działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#carrioner #przegryw #redpill #polskiyoutube
Wanzey - Dobra otwieram temat na szkalowanie carrionera, dlaczego go szkalujecie? Ja ...

źródło: bafd91042a8fadad9685a50cc0af24d1-01.jpg_ooooxooxox_1280x720

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Wanzey: Zbyszka nie lubię przede wszystkim za to, że stał się tym czym tak ostentacyjnie brzydził parę lat temu - jełopem wierzącym w bajeczki tylko zamiast bóstwa w chmurach wierzy w jakieś kolorowe czopki. Gość jeszcze kilka lat temu się śmiał z Mazura który groził jakiemuś dzieciorowi a sam groził Woglanowi że go pobije. Wisienka na torcie to jego sekciarze, którzy potrafią się kłócić przez 50 komentarzy broniąc Carrio używając 5
  • Odpowiedz
@Wanzey: Przepraszam, ale negatywna krytyka działań i postaw zgodna z rzeczywistością to nie szkalowanie żadne. Moim zdaniem przede wszystkim to osoba która na obecnym etapie jest zwyczajnie szkodliwa społecznie ponieważ pod pozorem pomocy mężczyznom rzekomej jeszcze bardziej pogłębia problemy innych oraz swoje czerpiąc z tego korzyści na wręcz wielu bardzo płaszczyznach żerując na osobach z łatwą skłonnością do manipulacji nimi, co widać doskonale chociażby po komentarzach u niego na kanale. Dodatkowo
  • Odpowiedz
@Czokolad: Mi również groził wielokrotnie na różne sposoby. Najzabawniejsze było chyba jak mi pisał, że ''szersza publiczność'' się o mnie dowie jak nie miał argumentu albo mi pisał, że jak mu odpowiem to bana dostanę XD Jeszcze, ale to już z multikonta o nicku Czeczot, że jak gromkopierdłow (bo to wcale nie jest tak, że tylko on używa tego słowa XD) liścia dostanę
  • Odpowiedz
@Wanzey: inny jutuber i jego dawny znajomy, który śmiał śmieć nagrać film o tym, że na DC Carrionera jakiś kretyn wstawił cp i moderacja bardzo opieszale zareagowała. Zbyszek wmówił sobie, że Woglan oskarża go o wspieranie pedofilii i i się odpalił gdzie nic takiego nie było nawet zasugerowane. No ale nawet opis nie opisze tego tak jak sam shot z lajwa Woglana.
Czokolad - @Wanzey: inny jutuber i jego dawny znajomy, który śmiał śmieć nagrać film ...
  • Odpowiedz
Redpillowiec która uważa że odkrył prawdę o stosunkach między chłopem a kobitą


@Wanzey: Nie żebym go bronił, ale fakt odkrycia redpilla jest dobry, fajnie wykłada zachowania kobiet.
  • Odpowiedz
@Czokolad: Przecież z Lepszym Komentatorem było dokładnie to samo. Carrioner sobie wmówił bodajże, że Lepszy ma film usunąć bo go pomawia, że normalizuje gwał czy coś takiego xD
  • Odpowiedz