Wpis z mikrobloga

@MrMas: jestem w stanie to zrozumieć, mam w uj gęste włosy, które jeszcze dodatkowo są kręcone więc stylizacja i wszystko zabiera ogrom czasu. Z plusów- nie muszę myć codziennie. Z minusów- myję włosy razem z suszeniem jakieś 4 godziny, więc aby nie marnować sobie dnia zazwyczaj po prostu wstaję z samego rana xDD Chociaż fakt, jakbym mieszkała ze współlokatorem to pewnie starałabym się to na dzień jakoś ułożyć
  • 0
@FalkyFox: nie wiem czy 3:50 jest wczesną godziną ale myślę że mój współlokatar wraz ze swoją #!$%@?łą dziewczyną są #!$%@? i sobie dzisiaj w nocy nie pośpią i #!$%@? mnie obchodzi że musaili gdzieś wyjść teraz nad ranem, nie wiem czy mucie łba i suszenie jego jest czymś piorytrtowym o czwartej w nocy, ale wiem że nakuriwanie dzwiami cały dzień i słuchanie muzyki od 5 jest od dzisiaj moją pasją
  • 0
@Kremufka2137: takie ciepłe #!$%@? z wwa jak oni to pewnie mleka nie piją z laktozą bo umrą zaraz, chłop to typowy soi boy a baba to patykowaty typ j0lki co tylko morde umie otworzyć i #!$%@?ć trzy po trzy, ogólnie dwie #!$%@? co jak coś ja źle zrobie to się zesrają i zaczną robić gównoburzę o byle gówno ale jak oni coś odpietrdalaja to wszytko git jest i w czym problem