Wpis z mikrobloga

Są na tagu ludzie, którzy piszą że przez niski wzrost przegrali życie. Ich wzrost zazwyczaj jest zauważalnie poniżej średniej (średnia: 177-181cm), więc jest to w stu procentach zrozumiałe ale czasem przychodzi wzrostak +185 i pisze coś podobnego, ja to odbieram za ewidentne trollowanie i nabijanie się z dobrych chłopaków, którzy za niewinność przegrywają.
Ale gdy spojrzałem na zbitego oskarka fabiańskiego ze wzrostem 186 cm, który stoi obok trzech osób +190 cm, to coś może być na rzeczy. Jak ma się EGO TOP i zawsze chce się być najlepszym dzieciakiem w grupie i posiada się zaburzenia narcystyczne to i wzrost który klasyfikuje cię w 5% najwyższych ludzi, może być nie wystarczający do szczęśliwego życia xDDD

#blackpill #przegryw #wzrost
Pobierz Little_Makak - Są na tagu ludzie, którzy piszą że przez niski wzrost przegrali życie....
źródło: 186 xd
  • 15
@Little_Makak: Wiesz, że wzrost, który Fabijański sobie wpisał wcale nie musi być zgodny z rzeczywistością? Tam zawyżanie sobie tego parametru o parę centymetrów lub nawet więcej to norma.
@Little_Makak: Fabijański ma realnie nie więcej niż 180 cm a najpewniej nawet ciut poniżej (widać to w wywiadzie u Mściwujewskiego) i posiada przy tym jedne z gorszych proporcji ciała jakie widziałem.
@Iserys7: Ja bym to weryfikował i nagrywał filmy na YT.

W tytule było by Michał Boxdel Baron. BIG BOY, 190 na ile was oszukał?, czy to prawda że ma 170 cm?

Tak bym robił z każdym do kogo były by wątpliwości. Odsłony szły by w miliony.