Wpis z mikrobloga

Czy ktoś pomoże? poszukuję kart oraz dodatków z serii Motomannia i Wielkie Bitwy Star Foods. Są to pamiętne serie, które przywołują wiele fajnych wspomnień. Niektórym leżą na strychu, a ja jestem w stanie dać im drugie życie oraz zaoferować za nie całkiem dobre pieniądze :) pomoże ktoś uzbierać kolekcję? :) oferty z olx oraz allegro przekopane, brakuje mi w szczególności kartek z opisami bitew, a tego po prostu nie ma. Licze, że odkopałem wasze wspomnienia. Będę wdzięczny za każdą pomoc :)
19chk92 - Czy ktoś pomoże? poszukuję kart oraz dodatków z serii Motomannia i Wielkie ...

źródło: IMG_20230406_205050

Pobierz
  • 6
  • 0
Niewiarygodne :) pięknie to wygląda :) chłopie, weź mi chociaż te opisy odsprzedaj chociaż , bo takiej pamiątki jak ten album nie śmię pytać czy odsprzedasz...
@19chk92: kart w albumie jest około 170/240. Nie wiem, muszę pomyśleć co z tym dalej zrobić. Bo nostalgia mocno ale z drugiej strony leżało to gdzieś głęboko schowane z innymi pamiątkami z dzieciństwa. Opisy bitew odkopie niedługo, bo mam w planach zrobić porządki w rzeczach u rodziców i wtedy się odezwę ile tego mam, bo teraz nie pamiętam dokładnie.
  • 0
@kapitan_piernik: jasne :) gdybyś się zdecydował to napisałem wiadomość :) jeśli się nie zdecydujesz to w pełni zrozumiem i uszanuję :) ale te opisy, liczę mocno że odnajdziesz i się dogadamy :)