Wpis z mikrobloga

527/1000 #1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O cdn…

Pandorum

Akcja dzieje się na statku kosmicznym, gdzie wybudza się część załogi. Okazuje się, że nie wiadomo gdzie są, kto kontroluje lot i co się dzieje z załogą oraz ładunkiem. Powoli odkrywamy przerażającą prawdę. Całkiem zaskakujące zakończenie.
Kiedyś bym napisał, że to niszowy film, ale wiem, że przez lata był polecany pocztą pantoflową (przeze mnie też :)) i teraz jest całkiem popularny… prawda?

Reżyseria: Christian Alvart - może kogoś zainteresuje, że powstaje Django Lives!
Horror, s-f, akcja
IMDb: 6.7/10
https://www.imdb.com/title/tt1188729/
https://upflix.pl/film/zobacz/pandorum-2009
WLADCA_MALP - 527/1000 #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   ...

źródło: pandorum

Pobierz
  • 5
Kiedyś bym napisał, że to niszowy film, ale wiem, że przez lata był polecany pocztą pantoflową (przeze mnie też :)) i teraz jest całkiem popularny… prawda?


@WLADCA_MALP: Ciągle mam wrażenie, że jest to dość niszowy film, tym bardziej, że żaden VOD nie ma go w swojej ofercie. W rozmowach nt. kina sci-fi często zdarza mi się go polecać osobom, które jeszcze go nie widziały.

Przy okazji - pierwszy raz obejrzałem ten
@WLADCA_MALP: oglądałem go dawno temu, a potem jak oglądałem Passengers z JLaw i Prattem to miałem takie wtf, już to widziałem, co to za #!$%@?, że taki super i przełomowy, zwłaszcza, że zakończenie Pandorum mi się bardziej podobało. Także pokazuje, że jak tylko film był niszowy to można go zerżnąć, wystarczy dać bardziej znanych aktorów i wszyscy będą być brawo
@WLADCA_MALP pierwszy raz trafiłem na niego przypadkiem (chyba z jakiejś listy najlepszych premier sci-fi w danym roku) i był bardzo niszowy, bo pamiętam, że ze wszystkich znajomych tylko ja w ogóle słyszałem o tym filmie. Teraz natomiast nie trafisz na listę polecanych filmów sci-fi, na której by go nie było. Bardzo dobry przedstawiciel hard sci-fi horror, godny następca "Obcych" czy "Horyzontu zdarzeń".

@rzuf22 z romansem pt. "Pasażerowie" ma wspólne chyba tylko miejsce