Wpis z mikrobloga

#mandalorian #starwars #gwiezdnewojny

Nie wiem jak wy, ale ja już nie chcę żeby ten serial był kontynuowany. Mando powinien pokazywać się gościnnie w innych serialach i w filmach, za to na Grogu powinna skupić się przyszłość uniwersum ze względu na jego długowieczność. Ale już dość z robieniem sezonów wypełnonych fillerami. The Mandalorian od czasu słynnego finału z Lukiem stracił już 1/3 widzów i nie pomaga fakt, że sam twórca Jon Favreau jak sam przyznaje nie wie dokąd z tym wszystkim zmierza i to już widać było przez ostatnie tygodnie.
  • 3
@jast: Tak szybki powrót Grogu i to jeszcze w innym serialu to była strasznie idiotyczna decyzja, że jestem przekonany, że to była decyzja podyktowana z góry z powodu pieniędzy, a teraz Jon Favreau na siłę ten syf pisze na maksa rozwodniony, żeby na zlecenie Disneya móc robić serial w nieskończoność. Ale widzów nie będą trzymać w nieskończoność, więc może liczby dadzą im coś do myślenia.
@bo-banley: jedyno co wczesniej bylo ignorowane a teraz zaczyna ciazyc jak kotwica to to ze zielona zaba chyba po 20 sezonie moze zacznie "dorastac", na razie jest tepym gumowym trolem ktorego pilnuje jakis zakuty lep XD kiedys tam sie bujal z tym zabolem przez 2 sezony to bylo to jeszcze powiedzmy ok, szukal miejsca zeby zrzucic z siebie ta zabe... ale teraz sie buja z nim jakby przyklejony, niech go sobie