Wpis z mikrobloga

@Nokimochishii

Jakieś typowanko przed meczami?

Zgodnie z zasadą:
Przypominam, że jeśli mecze piątkowe zostaną przełożone na +7 dni to typy zostają anulowane i przeprowadzone zostanie ponownie typowanie w odpowiednim czasie. Jeśli mecze odbędą się do 7 dni od wyznaczonego pierwotnego terminu, typy zostają.

typowanie na dzisiejszy meczyk ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz, godz. 19:15 nadal ważne.
czy jeśli ktoś nie typował może dołożyć? - Nie ja, ja już typowałem :P

a na weekendowe można już zacząć, chyba że czekasz na jutro z wynikami i tabela po zaległym meczu ;)

piątek: Platinum Motor Lublin - Cellfast Wilki Krosno, godz. 18:00
piątek: Tauron Włókniarz Częstochowa - ebut.pl Stal Gorzów, godz. 20:30
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno, godz. 16:30
niedziela: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław, godz. 19:15

#typerzuzlowy #zuzel
  • 5
  • Odpowiedz
@Franzowaty
Nie musisz wchodzić w moje kompetencje i mówić kiedy mogę zacząć typowanie :) Typowania są w środy, więc typujemy jutro. Zawarte jest to w regulaminie. Regulamin jasno mówi również, że można typować do godziny rozpoczęcia meczu, a meczu Stali jeszcze nie było, więc dopisywać można wyniki.
Na następny raz z takimi informacjami pisz w komentarzu lub w wiadomości prywatnej i nie spamuj na tagu #typerzuzlowy
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Nie wiem gdzie tam widzisz zesranie, tylko wystarczy czytać dokładnie, co jest napisane w czymś, w czym bierze się udział ;) Więc z mojej strony to bardziej irytacja, bo w poprzednich latach typowanie było nawet na parę godzin przed meczami i nikt problemów nie robił, wiec nie rozumiem skąd te wpisy nagle już we wtorek żeby zacząć typowanie. Ja sobie świetnie radzę na razie, wszystko na bieżąco mam liczone, więc
  • Odpowiedz