Wpis z mikrobloga

Pięknie się ogląda upadek #nitro kiedyś tysiące co dzień, których nie umiał uszanować teraz 200 ziko za 5 godzinny stream. Jeszcze za dużo ale za coś musi wykarmić bękarta takefuna XD. I koniec z waleczkami (może jakaś tam za 50 k aby z głodu nie umarł w prime). Jeszcze tylko komornik BMki zabierze Sandra pójdzie do prawdziwej miłości i Nitro dostanie wszystko to na co zasługiwał XD.

#famemma #patostreamy #danielmagical
  • 29
  • Odpowiedz
@Pepec: firmę ma opierającą się na zasięgach, których aktualnie mu brakuje. Co do wynajmów to owszem, ale weźmie ile? 15k na miesiąc? Tyle to on wydawał w tydzień. Źródełko wysycha.
  • Odpowiedz
@sayo300: powtarzam - notoryczne przypominanie o tym retardzie to plucie na wysiłek osób które usiłowały go pogrzebać na śmietniku historii. Po co notorycznie do tego wracacie? Nie mówić, nie pisać, nie wspominać pseudonimu, zapomnieć.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: @BlOoW @Pepec ma wiele swoich nieruchomości dlatego drogo wynajmuje mieszanie dla siebie, logiczne fanboje mlekołaka XD To, że jakaś firma funkcjonuje nawet pare lat to nie oznacza, że przynosi zyski mógł ją utrzymywać na wypłatach z youtube z nadzieją, że kiedyś będzie na siebie zarabiać, a tu klops XDDDD To samo przecież było z jego, takefiuta i graczola firmą cdb cośtam przecież, ale co gimnazjaliści mogą wiedzieć
  • Odpowiedz
@sayo300: sanderka przyzwyczaiła się do odpowiedniego stylu życia. Plus Nitrus w #!$%@? miał to że auto sobie kasuje co chwile. Teraz jak będzie musiał tramwajem jechać to sanderka uzna to za potwarz i pakowanko vide karzeł z Paulinka
  • Odpowiedz
  • 7
@BamBamBigelow: a ona ma tyle dowodów że on źle ją traktował że każdy zrozumie że od niego odeszła. Nawet nikt nie będzie jej miał za złe. Tylko z niego będzie beka. Wydaję mi się że ona jeszcze daję mu szansę aby się odbił ale już powoli się rozgląda po mieście i klubach.
  • Odpowiedz
@BlOoW: no, że z mitycznych nieruchomości może zarabiać 15k na miesiąc. Myślę, że mlekołak o tym, że jest posiadaczem swoich mitycznych nieruchomości dowie się na tym tagu od takich retardów jak ty to może wtedy pójdzie mieszkać do swojego zamiast płacić wynajem co miesiąc za kupe szmalu XD
  • Odpowiedz
@ElMurano: przyjąłem, że nawet jeśli by miał, to ile by wyciągnął? 15k? Co to dla niego, jak za AC do aut płaci więcej. Ale widzę że nie jesteś zbyt inteligentny by wyłapać takie smaczki. Zaraz jak napisze, że ze sklepu 7more7 zarabia 150k to będziesz płakać ze max 140k, tylko by się z kims nie zgodzić. Po drodze jeszcze mnie wyzwij, jak to przystało na bordo. Więcej XD, a teraz
  • Odpowiedz
@BlOoW: tak, tak, teraz się tak tłumacz kidosie od mlekołaka. mlekołak cię tu przydzielił podczas zebrania na waszym discordzie czy sam z siebie tutaj przypełzłeś?
  • Odpowiedz