Wpis z mikrobloga

#pytanie #tatry #zakopane #noclegi Siemka, moja miejscówka w Małe Ciche zajęta, więc szukam czegoś na majówkę, znacie może jakieś sensowne miejsca w zakopane? Nie musi być luksusów, zwykły pokój, byle czyste i nie milion dolarów. Dla 1 osoby? no i lepiej nie centrum czy jakieś "tłumne miejsca".

Cel chodzenie po górkach, a nie krupówkach
  • 13
  • 0
@mlodyfubu: przyznam, że z 8 lat nie byłem w zakopcu i nie wiem jak tam z busami do kościeliska, na ile to skomunikowane i normalne ma ceny + czy są jakieś wyjścia na "emeryckie" szlaki stamtąd ;).

Zwykle byłem z kolegą i samochodem wszędzie ;) a te busiki to potrafili ładnie kasować, więc chyba bardziej zakopiec lub to małe ciche, bo stamtąd to sobie mogę iść "z pamięci" a tak dawno
@mlodyfubu: no ja tutaj ekspertem nie jestem, bo w Zakopanem nie mieszkam, ale z tego co używałem, to poza wakacjami, to wcale nie rozpieszczają, może w majówkę się zmobilizują, bo pewnie więcej turystów przyjedzie
  • 0
@PustyCzlowiek: w majówkę jest chyba już ok. Znalazłem coś pod krokwią więc busy odpadną. Tylko w krakowie przesiadka do busa i 10 minut na to, i trochę się zastanawiam czy to nie za krótko ;] ale to będę się martwić jak pociąg się spóźni...

Kurde mam wrażenie, że cały system się zatrzymał... tyle błędow przy zakupie 2 biletów to koszmar... masa połączeń do krakowa ok, a później brakuje na odcinek kraków
@jakubz: akurat z Krakowa do Zakopanego nie ma problemu z dojazdem, co pół godziny średnio coś kursuje, nawet jak nie z PKP, to i tak na dworcu coś złapiesz, cenowo podobnie, chyba że się łapiesz na te tanie bilety pkp, to wtedy to jest jak za darmo, tylko PKP też zdaje się pociąg nie jeździ, tylko autobus zastępczy przez remont dworca w Zakopanem.
  • 1
@PustyCzlowiek: jak się rzadko jeździ, to nie pamięta się co i jak. A majówka to jednak trochę specyficzny czas i bałbym się, że wszystko będzie wykupione.

We wrześniu może tak zrobię, że kraków a później jakiś busik na miejscu. Teraz się jaram trochę że "wracam" :) daaaaaaawno nie byłem.