Wpis z mikrobloga

Nie grałem jeszcze on-line, przyznam że nawet nie wiem jak to działa... Robię hotlapy, krótkie wyścigi, zawody specjalne. Czy z tymi statystykami warto już przejść na tryb wieloosobowy? Znam na razie tylko 3 tory: Monza, Spa i Kyalami. #acc #assettocorsacompetizione #simracing

P.S. Polecacie jakieś polskie forum sim racingowe?
Jonn - Nie grałem jeszcze on-line, przyznam że nawet nie wiem jak to działa... Robię ...

źródło: temp_file.png1154760213600392195

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jonn Kurka ziomek, gry są dla frajdy, jak potrafisz zrobić okrążenie bez wypadania na co drugim zakręcie oraz nie robisz dive bomb to kto lub co ci broni wbić na serwer i sprawdzić się z innymi?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rafal_Baster wbiłem na serwer. Możesz mi wyjaśnić na czym właściwie polegają kwalifikacje? Zauważyłem, że dołączam w dowolnym momencie. Robię najlepszy czas czystego okrążenia, tak jak w Hotlap, tylko że nie jestem sam na torze. Na podstawie mojego czasu ustalana jest pozycja startowa. A czy są jakieś zasady zachowania w kwalifikacjach? Nie ścigać się, nie blokować itp.?
  • Odpowiedz
@Jonn Tak jak piszesz, im lepszy masz czas w kwalifikacjach tym bardziej z przodu startujesz.
I tak, podczas kwalifikacji najlepiej wyjechać gdy jest jakaś luka na torze, puszczać szybszych w miarę możliwości.
  • Odpowiedz