Wpis z mikrobloga

Te Chaos Dwarfy są mega mocne, a frakcja Zhatana to już w ogóle. Nawet te hobgobliny są przegięte jak się chodzi z tym nowym legendary hero, do tego Zhatan w stolicy ma landmark, co jeszcze dodatkowo je wzmacnia
#totalwar
  • 6
@thority: Do tego Astrogatha mam takie mieszane uczucia. Najlepszy caster u chorfów, ma najlepsze spelle z Lore Hashuta + fire conduit, to buffuje DMG swoich spelli jednostek. Ale nie ma mountów. Drazhoath może latać i #!$%@?ć napalem xd

Ogólnie magia Hashuta sama w sobie jest mocna, a jeszcze się combi z Chaos Dwarfami - walisz spowolnienie i anihilujesz pół armii armatami xd
@marv0oo: dlatego mam latającego maga Hashut w armii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
początek trudny jakiś miałem, KAŻDY deklarował wojnę, garnizony poza Towerami fatalne, ale już w sumie wygrałem kampanię teraz, chcę tylko dobić Belegara.
@thority: To Ci powiem, że Zhatan ma odwrotnie. Na wschodzie Vilitch i Snikch się zajmują Cathaiem, na zachodzie Kholek się bije z Grimgirem, na południu ogry to z nimi się idzie dogadać. Ja na początku nie wiedziałem kogo mam bić xD garnizony faktycznie słabe, ale możesz teoretycznie wybudować natychmiastowo t3 jak masz przymusowych robotników

IMO - Chorfy są teraz najprzyjemniejszą frakcją do grania i w moich oczach przebili Tomb Kingów. Oby
@marv0oo: Zhatan następny w kolejce. Jakiś taki najbardziej sztampowy z trójki mi się wydawał.

W ogóle miałem tak, że Greasus co turę mi albo wojnę deklarował, albo o pokój prosił. Komedia. Potem go Kholek posprzątał ( ͡° ͜ʖ ͡°)