Wpis z mikrobloga

Ujawniamy manipulacje i kłamstwa kuców. Według najnowszej narracji propagandystów konfederacji ów ugrupowanie nie mogło głosować ws. aborcji, bo ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży została wprowadzona w 1993 roku... Zatem mówię sprawdzam i wklejam 3 głosowania w sprawie aborcji. Jak głosowali posłowie konfederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #neuropa #manipulacja #pieklokobiet #konfederacja #4konserwy #polityka
Pobierz Jarusek - Ujawniamy manipulacje i kłamstwa kuców. Według najnowszej narracji propagan...
źródło: Screenshot 2023-04-13 at 23-48-24 Kobiety Konfederacji zaczęły nagrywać filmiki. Oto co mówią
  • 17
odrzuceniu ustawy kai godek o zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


@Jarusek: nie czytales nawet tytulu glosowania ktore sam wrzuciles.

Byl to OBYWATELSKI projekt ustawy pod ktorym podpisalo sie 400000 obywateli (wiedzialbys o tym gdybys chociaz zajrzal do tego projektu).

Boli cie demokracja?

byli za odrzuceniem ustawy dopuszczającej aborcję.


@Jarusek: ustawa bylaby niekonstytucyjna z racji ze konstytucja jest prawem nadrzednym w Polsce.

Boli cie konstytucja?

Jak ci nie odpowiada ustroj naszego kraju i
@Bloodhorn: jedynie co mnie boli to kłamanie konfederatów, że nie mogli głosować w sprawie aborcji, bo bla bla bla bla w 1993 roku, a tu proszę w chwilę znalazłem aż 3 głosowania w sprawie aborcji gdzie głosowali zgodnie z linią kai godek, czyli katolibanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj jak kłamią teraz to będą kłamać dalej, zwłaszcza gdy będą rządzić!
@Jarusek: glosowania o ktorych piszesz nie byly oficjalnymi glosowaniami w sprawie aborcji tylko glosowaniami za obywatelskimi projektami ustaw a to kolosalna roznica to raz.

Konfederacja od powstania sprzeciwia sie aborcji wiec wiadomo ze wszelkie obywatelskie projekty w tej sprawie zostana poparte przez te partie to dwa.

A trzy to mala prosba zebys nie wypowiadal sie w tematach o ktorych nie masz pojecia bo skoro nie rozrozniasz ustaw od obywatelskich projektow ustaw
glosowania o ktorych piszesz nie byly oficjalnymi glosowaniami w sprawie aborcji tylko glosowaniami za obywatelskimi projektami ustaw a to kolosalna roznica to ra


@Bloodhorn: to jeden z najlepszych fikołków wykopowego psychoprawactwa jaki dzisiaj przeczytałem, a nie ma jeszcze południa xD Mam nadzieję, że do końca dnia jeszcze bardziej się skompromitujesz, nie zawiedź mnie kucu xD
glosowania o ktorych piszesz nie byly oficjalnymi glosowaniami w sprawie aborcji tylko glosowaniami za obywatelskimi projektami ustaw a to kolosalna roznica to raz.

@Bloodhorn: buhahhahaha, ale fikołek!!! Nie ma żadnej różnicy miedzy projektami obywatelskimi, a innymi, wszystkie 3 są w sprawie aborcji!!! Zatem pytam po raz kolejny czy konfederacja głosowała po 1993 roku w sprawie aborcji czy nie? Bo jak widać głosowała i to minimum 3 razy (a mogę poszukać kolejnych
@Jarusek: Ja tam mam w nosie aborcję do momentu aż jakiś projekt uwzględni aborcję prawną dla mężczyzn. Bez tego nie zgadzam się na ruchy w żadną stronę względem dawnego kompromisu. Zaostrzanie nie ma sensu i jest formą kary dla pary a łagodzenie przepisów w tym względzie to dalsze pozbawianie mężczyzn praw do dziecka (które z jakiegoś absurdalnego powodu kobiety sobie roszczą na wyłączność). Aborcja tylko na równych zasadach: Kobieta może to
@Jarusek: Chciałbym wskazać na naruszenia sekwencji gramatycznej w twoim poście, gdzie za podmiot obierasz "kuców (i ich kłamstwa)", ale w następnych kilku postach już prawisz i konkludujesz na temat ugrupowania "Konfederacji". Co to oznacza? Że twoje dygresje na temat tegoż ugrupowania przeważają nad wątkiem zasadniczym, który sam sobie ustanowiłeś.

Co miała na celu ma twoja bezpośrednia inkorporacja dwóch różnych podmiotów? Nie wiem, ale się domyślam.
No i nie zapomnijmy kto podpisał się, za wnioskiem do TK w sprawie stwierdzenia niekonstytucyjności aborcji. 119 posłów w tym 11 posłów konfederacji, czyli całe ich ugrupowanie!!!

https://oko.press/to-oni-chca-calkowitego-zakazu-aborcji-publikujemy-nazwiska-poslow-ktorzy-poparli-wniosek-do-tk
Pobierz Jarusek - No i nie zapomnijmy kto podpisał się, za wnioskiem do TK w sprawie stwierdz...
źródło: Screenshot 2023-04-15 at 09-36-44 To oni chcą całkowitego zakazu aborcji. Publikujemy nazwiska posłów którzy poparli wniosek do TK