Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu finalnie zdecydowałem się kupić noopept, ale żeby nie bawić się w odmierzanie, kupiłem noopeptil max. Po skończonym opakowani chciałbym spróbować brać sam noopept i pobawić się trochę dawką. Możecie mi doradzić, od jakich ilości zacząć brać oraz co ile? Dodatkowo gdzieś na mirko przeczytałem, że warto zaopatrzyć się w choline, żeby wyeliminować ból głowy, tutaj też chciałbym się dowiedzieć ile choliny przyjmować w zależności od noopeptu

#noopept #nootropy #suplementy
  • 4
@Jakis_Leszek:
Dzięki, głównie sporo myślenia w pracy i potem na studiach, przez co po kilku godzinach jestem totalnie wyprany. Dodatkowo rano strasznie długo wchodzę na jakiś normalny poziom.
A z efektów co prawda brałem dosyć krótko, ale zauważyłem taką jasność myśli, jak miałem coś zrobić, od razu wiedziałem co, gdzie i jak. Na pewno dłużej mogłem wytrzymać w takim totalnym skupieniu.
A z takich negatywnych albo neutralnych to czułem na całym
@GoldenTeeth: dzięki za relacje. Do nootropow polecam jeść często gdy jesz głównie węglowodany, albo dodać do diety zdrowe tłuszcze oliwa, orzechy wtedy poziom skupienia i energii jest bardziej stabilny.
Unikać kofeiny bo to może być powodem porannego zamulenia (skopany sen głęboki).

Na odmulenie phenylopiracetamu jest boski, ale brany doraźnie. Ogólnie jestem zwolennikiem klasycznych racetamow niż noopeptu.
@GoldenTeeth noopept koniecznie pod język albo w nosek bo inaczej slabo się wchłania. ALCAR to chyba najkorzystniejsze źródło choliny do racetamów, ja bardzo sobie chwalę. Kup se wagę taką chińską na allegro za 50zl i jedziesz z szukaniem dawkowania dla siebie.