Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej parkować w centrum #warszawa? Będę tam od 3 do 6 maja. Zastanawiam się, czy parkować po prostu na ulicy, czy szukać jakiegoś dedykowanego parkingu? Mega ciężko znaleźć miejsce na ulicy?

Polecacie jakiś hotel w centrum? Osobiście myślę między Novotelem a Mercure.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrek6312: w samą majówkę będą puchy i bez problemu będzie wolne miejsce, tylko pamiętaj że tam strefa jest płatna, więc wyjdzie ponad 50zł/dobę (co wciąż może mieć sens). Jak będziesz miał hotel to pytaj tam czy można dokupić miejsca.

Mircy zwykle polecają np. parking w złotych tarasach, jak ktoś szuka koniecznie w centrum.
  • Odpowiedz
  • 0
@annotate: Będę tam łącznie 4 dni, w tym przez 2 dni strefa parkowania jest darmowa. Zastanawiam się, czy warto januszować i szukać parkingu na ulicy, czy lepiej dla świętego spokoju wykupić parking w Złotych Tarasach, czy innym miejscu. Nie mam pojęcia jak ciężko jest znaleźć parking w centrum. Hotel życzy sobie 100 zł za dobę, więc nie jest to mało.
  • Odpowiedz
  • 0
@EnderWiggin: 3 i 6 maja jest darmowe parkowanie. Zapłacić więc muszę 4 i 5 maja. Pytanie tylko jak z tym parkowaniem popołudniu, czy coś się znajdzie, czy będę musiał przez godzinę krążyć i szukać.
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx: I warto tam parkować według Ciebie? Wiesz może, czy jak opłacę cały dzień to mogę wyjeżdżać i wjeżdżać dowolną ilość razy, czy tylko 1x wjazd i wyjazd?
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: bez problemu znajdziesz miejsce, w majówkę pół miasta wyjeżdża i mało kto pracuje. Zaparkuj samochód tam, gdzie ci wygodnie i tyle, nie szukaj kwadratowych jaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: Zależy mi właśnie też na tym, żeby nikt mnie nie obił, bo auto dopiero 3 miesiące temu odebrałem z salonu ;D Sprawdziłem cennik w Złotych Tarasach i jest tam napisane, że parking na cały dzień to 50 zł. Skąd wziąłeś te 35 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: no to wychodzi że za 4 dni zapłacisz 100zł na publicznym parkingu... ja bym zaryzykował. W majówkę miasto pustoszeje a w centrum (właśnie przez strefę) jest spora rotacja aut więc nie jest aż tak ciężko coś znaleźć, chyba że chcesz przy knajpach w wieczór piwny :D
  • Odpowiedz