Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miui #google
Mirasy ładu dojść nie mogę z kolorami motywu po ostatniej aktualizacji do miui 14. Po zmianie ekranu blokady ustawia mi domyślnie jakiś czerwonawy motyw który mnie strasznie razi w oczy. Niby jak zmienię motyw na ciemny, to częściowo w systemie (ekran ustawień, rozwijane menu z góry) jest czarno, ale w aplikacjach goglowskich (wiadomości, zdjęcia, chrome - picrel) i przychodzące powiadomienia nadal mam w tych kolorach. Do tej pory pomagała zmiana motywu i najwyżej restart telefonu, ale dziś dziad sam zmienił ekran blokady na domyślny plus ustawił te kolory i za nic nie mogę tego przestawić. Ustawianie różnych motywów nic nie daje, czerwony jak był tak jest. Może ktoś zna temat i się już z tym jakoś uporał?
Jack0wy - #xiaomi #miui #google 
Mirasy ładu dojść nie mogę z kolorami motywu po osta...

źródło: temp_file.png321022732096227575

Pobierz
  • 5
@prytos właśnie nie do końca. walczę z tym od rana i widzę taka zależność - jak zmienię motyw w całości na domyślny, to robi mi normalne ciemne tło przy kolorowej domyślnej tapecie pulpitu i ekranu blokady. jak tylko zmienię ekran blokady na inną tapetę (ciemną), to od razu mam czerwień w aplikacjach.
@prytos dobra wychodzi że masz rację, ale kolory zależą właśnie od tapety ekranu blokady a nie pulpitu i to nie tylko w apkach gogla. zmieniłem tło na inne i teraz mam żółte... ale wymyślili, niech ich ch...