Wpis z mikrobloga

Jako, że @zenek-stefan1 przewidział, że będziecie zwoływać się w celu zbanowania go i podejmiecie wszelkie środki, aby zamknąć mu usta, przekazuję wiadomość od Zenka:

Kijowskie boty i neuropki,
chcę pozdrowić z banicji wszystkie ukraińskie boty z trollowni pod kijowem i wszystkie neuropki aktywne na tagu #ukraina. Chciałbym powiedzieć również, że brzydzę się waszą propagandą i działaniami na szkodę interesu Polski. A poza tym możecie mnie cmoknąć w trąbkę. Nie martwcie się o mnie - wrócę silniejszy.

Zenek jest kolejną ofiarą cenzury i braku wolności słowa. Ale pamiętajcie - tyrania zawsze przegrywa z wolnością.

#ukraina #wojna #rosja #neuropa #bekazlewactwa
  • 47
@RazumichinZiK: Zawsze śmieszy. Jakieś patetyczne słowa o wolności słowa, tyranii i propagandzie po tym jak jakiś losowy człowiek dostał bana na wykopie za #!$%@? jakichś głupot. Wyjdź na zewnątrz człowieku i zacznij uprawiać jakiś sport. Przerwa od wykopu na pewno dobrze Ci zrobi.
@RazumichinZiK: co tu się dziwić jak Białkov toleruje najbardziej ewidentnych trolli. Już pal licho delikwentów z tagu #neuropa bo oni są na tyle długo że stali się elementem wykopowego folkloru bez którego wypok by nie istniał. Ale taki @BayzedMan konto założone zaraz po wybuchu wojny, i wali taka ukrofilska propaganda że aż w oczy szczypie od tego smrodu. Co ma to białek? A no nic.