Wpis z mikrobloga

Natrafiłem ostatnio na yt na takiego gościa Carrioner, nie oglądałem go z 5 lat xD i zauważyłem że w nowych filmikach dużo o relacjach damsko-męskich mówi, ogladacie go?
#przegryw #carrioner

Oglądasz Carrio?

  • Tak 32.9% (23)
  • Nie 67.1% (47)

Oddanych głosów: 70

  • 9
@SKGR: Czasami zdarza mi się go obejrzeć żeby zobaczyć jakie głupoty tym razem będzie gadał, ale to jest upadek człowieka nadającego się do Choroszczy lub do Lublina na ulicę Abramowicką jedynie. Jest zupełnym przeciwieństwem tego co kiedyś sobą reprezentował i przede wszystkim chyba jednym z największych hipokrytów w historii polskiego internetu. Na przykład kiedyś wybił się w ten sposób, że inni oglądali go Rock Alone oglądali go u siebie oraz sam
@SKGR: Jego teorie odnośnie relacji męsko-damskich to też jest hit niesamowity. Jakiś czas temu twierdził, że jeśli jesteś kobietą i uprawiałaś seks to na zawsze zostaje w tobie dna tego z którym to robiłaś na przykład lub twierdził, że Wersow nie powinna mieć fanek jak oglądał jakiś film i się dziewczynka jakaś rozpłakała bo ją spotkała dla tego, że to faceci wymyślili internet XD Ogólnie Carrioner to jest obecnie taka zaburzona
@SKGR: Wbrew temu co te przegrywy tu wypisują śmiało mogę powiedzieć, że carrioner to jedna z najinteligentniejszych i najbardziej niedocenionych postaci polskiego internetu. On w przeciwieństwie do tych wszystkich commantary przegrywów pokroju mateusza spysińskiego nie opiera swoich wypowiedzi na swojej subiektywnej wizji świata tylko na badaniach naukowych i rzeczywistości która nas otacza. Swoimi wypowiedziami uratował on życie wielu osobom które chciały się zabić. Ja jako jego stały widz mogę powiedzieć, że