Wpis z mikrobloga

@joseph: Poczytaj sobie może o potopie szwedzkim skoro tak bardzo kochasz Szwecję to może byś się zainteresował co ten kochający pokój naród zrobił z tym krajem nad Wisłą jakieś wielkie ludobójstwo wtedy nastąpiło
@Latarenko: Podczas głosowania się wstrzymał ale już kolega z partii Winnicki głosował przeciw z czego się później tłumaczył. Zresztą poglądy obu panów w tej kwestii są powszechnie znane
@joseph: Za Lepperem tak się składa stało polskie WSI więc czyżbyś sugerował że za Konfederacją stoi polska bezpieka i wojskówka ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Toż to komplement największego kalibru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Latarenko: Masz wyżej wypowiedź Brauna która w zasadzie wyczerpuje temat głosowania. Post edytowałem bo nie chce wprowadzać ludzi w błąd aczkolwiek co do stanowiska Brauna i tego drugiego pana mam 100% racji. Masz jakiś problem z zaakceptowaniem tej wiedzy?
@Aik32fr45yd: Odbiegając od tego kto stał za samoobroną to jeżeli dla ciebie fakt że za jakimś ugrupowaniem stoją służby jest komplementem najwyższego kalibru to o czym możemy tutaj rozmawiać? Jak dla mnie to trochę naiwne (żeby nie powiedzieć dobitniej) przekonanie