Wpis z mikrobloga

Myślę, że koło 2 godzin wytrzymałem wczoraj podczas tego streamu #hellshouse :o miałem podpisana umowę poufności, ale powiem krótko PATOLOGIA totalna Patologia! Już pomijając uczestniczków tego projektu i ich nijakość dobrze tu ktoś pisał, że są z hehehe ALIexpres :D bez kitu tak jest. Tam jest już autentycznie przemoc wobec tych ludzi. Desperacja już totalna byle kto z ulicy wpłaci 1k i jesteś w projekcie. Powstały tam już grupki wzajemnej adoracji i potrafią mówić jeden do drugiego (różnica bycia w projekcie to zaledwie dzień lub dwa) a Op do opa mówi „jak Ty miałeś na imię?” I pyta to 5 razy w przeciągu godziny ;D ten „winny” tam ma taką wczuwke na Gestapo ze ja przez te 2h wczoraj doszukałem się kilku dosłownie przestępstw z jego strony. To jaki tam jest mobing i ta atmosfera, ze uczestnicy trwają w iluzji ze uczestniczą w czymś wow, wiec nie postawią się. Totalnie żenujące widowisko i ja serio daaaaaaaawno temu tak się nie zmrozilem jak wczoraj gdy oni odgrywali np. „kącik artystyczny” i odgrywali scenki :o ja wiem, ze oni są młodsi, głupsi itp ale żeby nie mieć za grosza Rigczu w sovie? Dramat to jest ludzki dramat. Byście widzieli tego winnego jak tam wczoraj ich ustawiał.
#famemma #amadeuszferrari #patologiazewsi