Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#divyzwykopem Zastanawia mnie czemu divy w swoich ogłoszeniach podają cenę za noc. W sensie serio istnieją ludzie, którzy są skłonni zapłacić przykładowo 2500zł za spędzenie razem jednej nocy? Rozumiem, że można się fajnie pobawić na przykład 2 godziny zamiast godziny albo pół godziny, ale nie widzę sensu płacenia lasce za wspólną noc i spędzania tej wspólnej nocy razem. Z jakiegoś powodu chyba to zamieszczają, dlatego zastanawia mnie po prostu czy ktoś korzysta z takich usług, czy to sobie tak po prostu wisi i czekają z nadzieją, że ktoś się skusi. Jeszcze rozumiem, że można z divą nawiązać relację powiedzmy "koleżeńską" i pójść z nią na kawę albo na drinka, ale no spędzać całą noc razem i jeszcze za taką kasę? xD



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim

W sensie serio istnieją ludzie, którzy są skłonni zapłacić przykładowo 2500zł za spędzenie razem jednej nocy?


Tak samo istnieją jak klienci majtkomat.pl, czy onlyfans

Jeszcze rozumiem, że można z divą nawiązać relację powiedzmy "koleżeńską" i pójść z nią na kawę albo na drinka, ale no spędzać całą noc razem i jeszcze za taką kasę?


Tak, właśnie to się wpisuje w te 2500 cbl.
Rozumiem, że można się fajnie pobawić na przykład 2 godziny zamiast godziny albo pół godziny, ale nie widzę sensu płacenia lasce za wspólną noc i spędzania tej wspólnej nocy razem


@mirko_anonim: ale to nie działa tak, że ruchasz cała noc. Zazwyczaj takie spotkanie zaczyna się od kolacji, potem ruchanie, potem jakies wino, pogaduchy. Divy to nie są maszyny do seksu, wbrew pozorom to zazwyczaj normalne dziewczyny, szczególnie to proponujące spotkania na
@mirko_anonim: mój przyjaciel miał dość bliską znajomość z divą, także zdarzyło się słyszeć taką historię praktycznie ze źródła. Raz facet (biznesmen jakiś) zostawił u niej za noc 17k. Jak sobie pomyślę, ile na taki hajs muszę robić to xD Jasne, taki klient się zdarza rzadko, ale się zdarza. Zresztą laska co wykręcała lekko 30k na miesiąc, także ten.
@mirko_anonim: mysle, ze po prostu Cie nie stac. Mnie w zasadzie tez, bo mam lepsze pomysly na przje'ebanie siana.

Ale polowa jak nie lepiej klientow diver to przeciez typy spod ciemnej gwiazdy, dilerzy, zlodzieje... albo i lepiej. Zreszta nie trzeba robic nic bardzo zlego zeby miec nadmiar "szarej" kasy, za ktora domu ani samochodu nie kupisz przeciez.
Maja ochote to sie bawia chlopaki