Wpis z mikrobloga

@jombsik: ja na ajace przegrałem z dilukiem, ale teraz nilou mam gwaranta za jakieś 30 wishy hyhy :D A Nahida pulnięta w pierwszym banerze, to był must pull dla mnie, odłożone gemki były specjalnie dla niej

Strasznie wyczerpujące miesiące ostatnie jeśli o pulle chodzi w moim wypadku, wypstrykałem się totalnie ze wszystkiego, no ale zgarnąłem hu tao, yelan, i shenhe xD I tak jak miałem nafarmione chyba z 300 wishy przez
@jombsik: jak sie nie ma Kuki to jak najbardziej rozumiem, generalnie, mając Kuki i Xingqiu ( i idealnie też Nahidę, ale Dendro MC też od biedy może być ) ma się ustawione konto bo koszt zbudowania ( bardzo ) mocno bijącego teamu hyperbloom jest praktycznie minimalny: trzy artekfaty z main statem EM i broń z EM dla Kuki.
@jombsik: ja trafilem pania Yelan pod koniec, bo gram sobie kazulowo i prawie myslalem, ze bozia rng mnie kocha, bo na jej banerze trafilem drugie zloto, ale przegralem fifti fifti i dostalem Tighnariegi :( w sumie tez spoko postac, ale wolalbym c1 Yelan. Przezajebista potac i do walki, i eksploracji