Wpis z mikrobloga

Mireczki z #katowice odzywam się z gorąca prośba. Zauważyłem od wczoraj ze zaczął mi się grzać procesor i jest to spowodowane prawdopodobnie tym, ze ostatni raz pastę termoprzewodzącą wymieniałem kilka lat temu. Nie dam rady tego kupić dzisiaj i w związku z tym pytanie czy ktoś nie mógłby mi udostępnić swojego zapasu? Oczywiście jestem w stanie zaplacic. Dzięki za pomoc! ;)
  • 6
@sberatel powiem szczerze ze kontroluje to od jakiegoś czasu i widzę ze temperatury wróciły do normy, ale dalej podczas korzystania z komputera są takie sekundowe ściny, które uniemożliwiają nawet komfortowe oglądanie. Coś czuje ze czas na przywrócenie ustawień fabrycznych systemu po prostu… ale tak to jest jak się naściąga jakiegoś syfu
@Richtig_Piwosz bardzo by mi pasowało bo ja na tysiącleciu przy komendzie jestem, ale ostatecznie wyszło ze to chyba nie wina temperatur. Dziękuje za chceci, jak coś to jeszcze dam znać ;)
@Richtig_Piwosz naprawdę dziękuje za pomoc, ale na szczęście sytuacja opanowana, wystarczyło zrobić format i pomogło (prawdopodobnie jakiś wirus), temperaturki są w porządku, ale naprawdę dziękuje ze chciałeś bezinteresownie pomoc. Tym razem po prostu spanikowałem i za szybko poprosiłem o pomoc