Wpis z mikrobloga

@Lemmonix: Bardziej do głosowania na konfederacje zniechęca mnie kacapska propaganda, jaką ich miłośnicy tu nam serwują na wykopie, a miałem tutaj konto wiele lat i udzielałem się politycznie kiedyś po prawej stronie.
Jak patrze na takiego @wojna i widze tą piane na pysku przy czymkolwiek związanego z Ukrainą, to mam odruchy wymiotne. Ja szczerze nienawidzę rosji, ale nawet ja tak odklejony nie jestem w stosunku do nich, a zdarzały mi się
@Lemmonix: No powiedzmy, że jestem nawet asystentem Brauna. Hashtagi są antyukraińskie. Grzesia boli dupa, bo nie jest zwolennikiem pomagania Ukrainie. Wykaż prorosyjskość.
@Lemmonix: Tak jakbyśmy mieli tutaj wielką stabilność. Pan Braun działa przeciwko interesowi Ukrainy i nawet jeśli rosja miałaby z tego korzyść, to nadal nie czyni go prorosyjskim. Jak jesteś przeciwko kościołowi, to jesteś za Szatanem lub vice versa? Wykaż na cytowanym obrazku, że jest prorosyjski, bo chyba o to Ci chodziło, że jest to takie oczywiste, a nie potrafisz logicznie uargumentować.
@gien

Jak jesteś przeciwko kościołowi, to jesteś za Szatanem lub vice versa?

Nie stosuj mi tu takich tanich chwytów. Widzisz kolego, jest różnica między być przeciwko, a działać przeciwko. Tak się składa, że pan Braun w interesie kacapów działa przeciw Polsce i Ukrainie np. szerząc ruską propagandę jak na załączonym screenie czy wspierając obrzydliwe kreatury takie jak sykulski czy jaszczur. Nie mam zamiaru dalej z tobą dyskutować, bo to strata czasu.
@gien: Gdy ktoś nie działa w interesie Polski, to wynikiem takiego działania będzie zawsze interes obcy. Tak to już jest. Czy świadomie bądź nieświadomie, to już mniej istotne, a to, za czym optuję Braun działa akurat w interesie kacapskim. Nie wiadomo czy on sam jest agentem wpływu, czy tylko nawiedzonym dziwakiem, który nie potrafi patrzeć na obecne wydarzenia inaczej jak w kontekście polityki historycznej i w oderwaniu od tego paradygmatu, a