Wpis z mikrobloga

Piękna ta neuropejska logika. Chyba każdy z nich pisze, że jest nawróconym wyborcą Konfederacji. Że był kucem, ale "dorósł i zmądrzał"*. Jednocześnie tłumnie wczoraj zaatakowali @Sam_w_domu, że jest pisowcem. Na podstawie jego komentarzy sprzed... prawie czterech lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te tęczowe, obrzydliwe kreatury nie mają godności, ale codziennie udowadniają, że aby zaatakować "wroga o faszystowskich poglądach" posuną się daleko. Bo wiecie, nikt nie ma prawa zmienić zdania, poglądy są stałe przez całe życie. Ale zaraz, przecież znów wracamy do punktu, w którym wmawiali (a raczej kłamali), że byli wyborcami Konfederacji. U nich to nawet ich własne kłamstwa się kupy nie trzymają. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

*dorośli to tylko wiekiem, bo mentalnie to podstawówka

#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropainformuje #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@USSCallisto: ale czekaj, na logikę skoro neur0pki uważają że z Korwina się wyrasta i przytłaczająca większość z nich sama kucowała, to na logikę oni dalej są kucami. Nie można przecież zmienić preferencji. Jeśli kiedyś choć raz zagłosowałeś na PiS to jesteś już na zawsze pisowcem. Natomiast jeśli choć raz zagłosowałeś na Korwina, to już zawsze jesteś kucem. Proste!

A w związku z tym ja jestem platformiarzem - prawilnym neuropkiem, a nie
  • Odpowiedz
  • 4
@NieBojeSieMinusow: nie będzie mi wstyd, bo aktualnie każda inna opcja jest po prostu dla mnie gorsza. Bo kto inny? PiS? Nigdy w życiu. Hołownia? Pokazał, że jest zwykłym głupkiem, kolejna wydmuszka. Lewica? Cóż, XD. Tusk? Proszę cię.
  • Odpowiedz
nie będzie mi wstyd, bo aktualnie każda inna opcja jest po prostu dla mnie gorsza. Bo kto inny? PiS? Nigdy w życiu. Hołownia? Pokazał, że jest zwykłym głupkiem, kolejna wydmuszka. Lewica? Cóż, XD. Tusk? Proszę cię.


@USSCallisto: Ale to nie chodzi o opcję polityczną.
Po prostu Mentzen będzie brnął w swoje pieprzenie - jak się go wszyscy zaczną wstydzić to go zamienią tak jak Korwina. Wyjdzie młodszy, lepiej ubrany i mówiący
  • Odpowiedz
  • 1
@xfin: no i co to zmienia? Głosuję na partię, która w danym momencie najbardziej odpowiada moim przekonaniom. Do niedawna nie deklarowałem głosu na Konfederację, a wręcz stanowczo mówiłem, że nie zagłosuję na nich. Wystarczyły nowe pomysły Tuska i ostry skręt KO w stronę socjalizmu i już stracili moje poparcie.
  • Odpowiedz
  • 1
@johny-kalesonny: przeszkadzają. Tak samo, jak przeszkadzają postulaty i idiotyzm KO, PiS i innych partii. Więc jeszcze raz - na tle innych partii Konfederacja najbardziej mi odpowiada. Nie muszę i nie zgadzam się w stu procentach ich postulatów.
  • Odpowiedz
przeszkadzają. Tak samo, jak przeszkadzają postulaty i idiotyzm KO, PiS i innych partii.


@USSCallisto: Z tym, że idiotyzmy Konfederacji to np. wyrok więzienia do 25 lat za aborcję, batożenie gejów, antysemityzm, antyszczepionkowizm, antydemokracja. Kaliber idiotyzmów Konfederacji jest o wiele większy, niż KO i reszty opozycji. Konfederacja jest na poziomie PiSu
  • Odpowiedz
@USSCallisto: zapomniałeś tylko napisać o maluczkim detalu... Że te wyciąganie to riposty do użytkowników którzy sami gadali o "Neuropisie", czyli sami zaczęli nagonkę, neuropki wyciągnęły im hipokryzję, świetna manipulacja xD
  • Odpowiedz
Że był kucem, ale "dorósł i zmądrzał"*.


@USSCallisto: ale dokładnie tak jest. W liceum wszyscy byliśmy za Korwinem, a teraz wszyscy się z niego śmieją. Podrośniesz, pójdziesz do pracy i ci przejdzie. Przestaniesz się podniecać populistycznymi bzdurami bez pokrycia. Chyba, że przekroczysz 30 lat i dalej będziesz głosował za tymi oszołomami to już nie będzie dla ciebie ratunku.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: 4 lata? Ja Korwinowi wierzyłem jakieś 14 lat temu XD. Tata już wtedy mówił mi, że to populista i idiota, co pieprzy kocopoły od wczesnych lat 90'. Wtedy taty nie słuchałem, bo dałem się nabrać na tę "antysystemowość" i inne pokrewne głupoty.

Z tego się naprawdę wyrasta.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: tyle że Neuropa mówiła o konfederacji partii politycznej, a wy mówicie o wykopkach których nienawidzicie, druga sprawa że nawet jeśli to trochę słabe jest wytykanie "Neuropisu" jak samemu wybrało się PiS do obecnego rządu xDD
  • Odpowiedz