Wpis z mikrobloga

Szukam batona czekoladowego typu wafelek, który był sprzedawany w sklepiku szkolnym jakieś 10 lat temu

Problem w tym że nie pamiętam zbyt wiele o tym batonie oprócz skojarzeń. Może komuś się coś przypomni

- Był to wafelek w polewie czekoladowej
- Miał bardzo pyszne nadzienie, które kolor miało taki lekko pod zielony haha, nie był zielony tylko zwykły mleczny ale jednak sprawiał takie wrażenie
- Był to szeroki baton, nie taki cienki wafelek jak np. princessa, podobnej grubości jak załączony poniżej
- Opakowanie mógł mieć w takim metaliczno - siwym kolorze, ewentualnie metaliczno- niebieskim ale nie jestem tak 100% pewna
- Kolejne skojarzenie jest takie, że miał "mocarną" nazwę :D Wiem, że to kiepska podpowiedź
- Tego już nie jestem całkiem pewna ale mógł mieć nazwę zaczynającą się na literę "W"

Z powodu skojarzenia z mocarną nazwą myślałam, że to może baton Hyper ze zdjęcia poniżej albo Maxxer ale mi to nie pasuje. Wiem, że jakbym go zobaczyła to raczej bym była pewna że to ten. Dręczy mnie to wspomnienie od lat i co jakiś czas mi się to przypomina. Więc wiele razy próbowałam już go szukać w Internecie, dlatego sądzę, że nie jest to baton obecnie dostępny w sklepach.

Jeżeli ktoś ma jakieś skojarzenia na podstawie tego mało dokładnego opisu to bardzo proszę o komentarz.

#szukam #slodycze #batony #batonik #pytanie #pyta #jedzenie #zapytaj #zapytajwykop #wafel #heheszki #pytaniezdupy #pomocy #czekolada #cotojest #poszukiwacze
d.....a - Szukam batona czekoladowego typu wafelek, który był sprzedawany w sklepiku ...

źródło: baton

Pobierz
  • 2