Wpis z mikrobloga

@seb1q: Wydawania na to pieniędzy nie rozumiem. Co do reszty to wydaje mi się że ludzi przyciąga do nich totalny chaos...no bo chuy wie co tam się moze wydażyć (choć głównie nie wiele się dzieje), ale potencjał jest praktycznie nieograniczony,od wywrotek ktore mogą się skończyć bardzo różnie,zaszczania,ciekawe bardziej lub mniej gifty od widzów które ostatnio nie napływają przez chytrą babę,głód nikotynowy i wybuchy agresji i wiele więcej...puszka pandory dla koneserów patostreamów.
  • 0
@seb1q: Pod "wpływem" irytacji, wyłączeniem prądu źle napisałem pytanie...
Bardziej chodziło mi, po co ludzie wysyłają takie idiotyczne donejty, żeby wyłączył streama, skoro to oglądają i chcą oglądać. Potem jest spam przez kilka godzin "kiedy się odpalą?" ... I zapewne za niedługo się zacznie a nasze menele odpalą się jak Mariuszek się wyśpi, czyli koło 21wszej...
@seb1q: Wydaje mi się że po prostu przy tak dużej widowni ( chyba 1300 widzów) zawsze trafią się Ci śmieszni inaczej lub Ci z miękkim sercem którym żal patrzeć jak się chłopaki zapijają,stąd takie donejty. A jeśli ktoś chce to oglądać i tak piszento znaczy że jest zwyczajnie pyerdolnięty.