Wpis z mikrobloga

@Moseva: ze względu na konstrukcję ANC nigdy nie będzie działać tak dobrze jak w słuchawkach nausznych, ale moim zdaniem Apple poradziło sobie z tym zaskakująco dobrze. Mam pierwszą edycję Airpods Pro i jak dla mnie to ANC działa bardzo dobrze, a w dwójkach ponoć jest jeszcze lepiej. Przy wyłączonej muzyce na ulicy słychać lekki szum samochodów, jak ktoś koło ciebie stoi to będziesz też słyszeć co mówi, ale już jak włączy
@Moseva: Mam Pro (1. gen) i świetnie blokują normalne dźwięki (rozmowy, szumy, pojazdy itp.), coś głośniejszego się przebije, ale i tak efekt jest bardzo dobry. Jak wkładam słuchawki to czuję, jakbym nagle ogłuchł. W Pro 2 efekt jest pewnie jeszcze lepszy.
@Moseva: Mam Pro 1gen. i uważam, że są bardzo dobre. W pracy biurowej bardzo dobrze się spisują, są bardzo wygodne i nawet zapominam, że mam je w uszach. W trybie kontaktu nie przeszkadzają podczas rozmowy z druga osobą, ANC spisuje się bardzo dobrze, wycisza sporą część dźwięków otoczenia, ale delikatnie słychać że ktoś coś mówi, wystarczy jednak włączenie muzyki na minimalnej głośności i już jest tylko to co chcemy słyszeć. Poza
@Moseva mam porównanie:
- AirPods pro gen 1
- AirPods pro gen 2
- Bose noise cancelling headphones 700.
Różnica w anc jest między tymi modelami bardzo wyraźna.
Bose wypadają lepiej niż APPg1, ale nie są na tyle mobilne, aby nadawały się na miasto. W domu między tymi dwoma modelami wybierałem jednak nauszne Bose.
Od kiedy mam APPg2 sprawa wyglada zupełnie inaczej. Przeskok jakościowy w ANC był na tyle duży, że używam