Wpis z mikrobloga

@pomarancza3000: dopiero początek tzn raczej zbliżamy się do końca. Niemcy nakładają dodatkowy pakiet sankcji, tzn będą blokować pomoc Ukrainie, jaka będzie dostarczana koleją, przez ich kraj. Prezydent Czech mówi o zmęczeniu wojną, jednocześnie deklarując, że militarna pomoc, jego kraju, dla Ukrainy, została wyczerpana. Biden blokuje wysłanie F16 dla Ukrainy. Tylko jeszcze w Polsce i Estonii, większość społeczeństwa, domaga się zakończenia wojny, bez podziału Ukrainy, chociaż polskie media jak TVN i GW,
@pomarancza3000: nie, jeśli chodzi o Czechy, to wywiad ich prezydenta dla niemieckiej gazety.
o tym, że wkrótce, Niemcy zaczną blokować, przejazd pociągów, z Niemiec do Polski, znajdziesz w naszych i ich mediach (tzn akurat oświadczyli, że zaczynają rozległy remont tras kolejowych akurat, tych między naszymi krajami).
no i nie pisałem moskiewskich gazetach, tylko o TVN i GW
@huncwot_

zapytałeś o źródło informacji.


Niby kiedy?
Teraz jeszcze łżesz, jak ścierwo Ławrow

podałem tobie odpowiedź


O, jak śmierdzi rosyjską składnią.
"podałem Tobie" - nikt tak w Polsce nie mówi, kacapski pachole
@pomarancza3000:
wystarczy podać kilka faktów, że wcale sytuacja na Ukrainie, nie jest tak różowa, jak na wykopowej propagandzie i od razu ameby zaczynają wyć o onucach
Ławrow? ale bądź dla niego bardziej wyrozumiały. przecież wykopowy bożek Radzio wyjaśniał, że jemu zdarzają się, czasem jakie gafy
@pomarancza3000: cieszę się, że zrozumiałeś, to co przeczytałeś.
ogólnie, w ich partii można znaleźć, wielu miłośników rozsądnego konserwatyzmu
tylko taki Sikorski, przeciwny nakładania sankcji, na kumpli Putina
przeciwnik sankcji na Kaliningrad, zwolennik wpuszczania Ruskich, uciekających przed wojskiem
a jeszcze można by tak długo i to tylko jedna osoba
z jednej strony można by długo pisać ale ważne, że po 5 minutach i tak wszystko zapomnisz
Pobierz huncwot_ - @pomarancza3000: cieszę się, że zrozumiałeś, to co przeczytałeś.
ogólnie, ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-04-1 o 21.47.13