Wpis z mikrobloga

przy okazji myjni to na ktorej myjni, bo ja chyba slepy, z tych "samo" na monety jest WYRAZNIE oznacozne 1zl = xx sekund? Bo #!$%@? chyba sobie jaja robia, kiedys bylo 1zl = 1 minuta, pozniej (przed covid?) kolo 45 sekund a dzis chyba < 30?! Odszukac informacji w okolicy gdzie sie placi praktyczne nie da sie - rozne myjnie / rozne sieci i wlasciciele. Jeden rak.
@marsjanin2012 nie zwracam na to większej uwagi. Umycie kombiaka kosztuje mnie zazwyczaj 8-12zl a myje „dokładnie”
Na myjni na ul. Ślicznej za to ostatnio się zdziwiłem bo za 8zl umyłem na spokojnie i jeszcze mi został czas. Zdecydowanie dłużej trwa mycie niż na pozostałych z których korzystam.
@yawa samemu to na każdej samoobsługowej późną porą, ja myje czasem nawet swoją piana aktywna, felgi mi raz zeszły ponad godzinę i jeszcze nikt się nie przyczepił do mnie
@klokupk: o wlasnie pod katem ale gumowa koncowka byc powinna "na wszelki wypadek". Wlasna szczota czy ktos goni? Te proszkowe myjnie odpadaja bo to nie domywa albo trzeba wydac 30zl na zabawe. Auto i tak leciwe, i tak "sloneczka" wszedzie wiec... obecnie myjni ze szczotka jest jak na lekarstwo :-( sam proszek jakis (czy to ekologiczne a na pewno nie skuteczne).