Wpis z mikrobloga

jestem w skrajnej sytuacji właśnie jestem pod ścianą no i doprowadziłem się do skrajnej sytuacji życiowej w 100% tym razem nie poradzę sobie. Sytuacja podbramkowa aby uzyskać płynność finansową potrzebuje 4000zł a nie mam jak ich zdobyć
#finanse #kleska
  • 12
@0pln: @PfefferWerfer @wypok_wypok mam już kredyt w Polsce parę lat temu kupiłem mieszkanie lecz w pewnym momencie przerosły mnie wydatki i je sprzedałem lecz nie pokryło to całego kredytu. Po prostu straciłem jedną pracę przęsłem do gorszej i zaczęły się schody. Od jakiegoś czasu zmagam się z problemami kombinuję ale z marnymi skutkami. Ostatnio za radą kolegi rzuciłem pracę i wyjechałem zagranicę no i klapa. Praca Elektryk ale okazało się, że
@Blind_D2: mam kredyt a z pracy chyba zrezygnuje bo nie jest na moje nerwy po prostu ktoś ni napisał jak ty zmień pracę zrobiłem to i wyszło na to, że straciłem płynność finansową. Jak nie znajdę nowej pracy to następny tydzień przemęczę się w obecnej ale może skończyć się tym, że nie będę miał za co wrócić do domu na święta. Tyle ile mogę zaliczki biorę ale po podliczeniu okazuje się
@zielony88: Ile masz tego kredytu? Spróbuj rozłożyć go na więcej rat u wierzyciela albo nie spłacaj go po prostu na razie, na początek wjedzie tylko windykacja i straszenie, egzekucja to kilka miesięcy.

Wyjazd za granicę jak najbardziej ma sens - te zjazdy, dobieranie pomocników z łapanki i tego typu rzeczy to jakaś patola na maksa (mówię to też jako ktoś kto wielokrotnie wyjeżdżał do UK/Niemiec/Holandii/Skandynawii), w każdej robocie odpowiadasz sam za
@PfefferWerfer: kredyt 85kzł gdybym językowo czuł się pewnie była by inaczej ogólnie jakoś daje radę ale brak mi słownictwa. Obecnie planuje wrócić do starej pracy bo miejsce jest jeszcze wolne podszkolić niemiecki. I jeszcze raz spróbować
ten miesiąc mnie zmęczył psychicznie naprawdę nie mam siły nawet by się uśmiechnąć bo prawie że to boli. Serio rozwałka na maxa potrzebuje chwili oddechu bo padam