Wpis z mikrobloga

#ukraina
Pewnie nazwiecie mnie onucą, ale od razu zaznaczam, że od początku wspieralem Ukrainę oraz pomagałem im, ile tylko byłem w stanie, ale sytuacja, która ostatnio mnie się przytrafila, spowodowała, że nie wiem już, co o tym wszystkim sądzić.

Jadę sobie z żoną tramwajem i zauważam, jak na jednym z przystanków do wagonu wsiada grupa kilkuletnich dzieci, dałbym im około 10 lat tak na oko. No i te dzieciaki zaczynają zachowywać się jak istna dzicz, są piekielnie głośne i rozpoznalem, że mówią we wschodnim języku, więc natrafiłem na osoby małoletnie pochodzenia ukraińskiego. Pomyślałem sobie, no trudno, każdy kiedyś był dzieckiem, jakoś to zniose, bo i tak niedługo wysiadam. Wtem moim oczom ukazał się druzgocacy obraz, wszyscy członkowie tej grupy nosili na swoim odzieniu symbole wysmiewajace naszego papieża, Polaka. Nawiązania do 2137, rzułtego, ukrywania pedofilii. Poczułem się fatalnie, ale nic nie powiedziałem .

Kiedy w końcu ukraińska młodzież dotarła na miejsce destynacji, postanowiła zebrać się z miejsc, zaś najwyższy z nich podszedł do mnie i oblał mnie barszczem sosnowskiego. Przez 30 lat swojego bytowania nie spotkałem się z takim zachowaniem.

#pdk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gejuszmapkt: OOOOO zaraz się fajnopolacy zesrają się po wpisem i nazwą cie onucą, niestety haraszo takie rzeczy się dzieją w Polszy, bandera bandera bandera, ukropooolin!
Na własne życzenie sobie to robicie Polyaki, Я приветствую людей, которые включили мышление
  • Odpowiedz