Wpis z mikrobloga

@Liamdot: osobiście brałbym zestaw:
- z kilkoma butelkami (przydaje się w lecie, kiedy napełniasz kilka butelek i zimne czekają w lodówce na nagazowanie
- z niebieską (nie różową) butlą - w niektórych miejscach jest problem z nabiciem różowej, o ile planujesz nabijanie w punktach z CO2, a nie w oficjalnej dystrybucji wymieniać butle w markecie (dużo drożej)
- olałbym syropy
  • Odpowiedz
wszystkie zestawy to jest prawie to samo, różnią się jedynie butelkami jakie są dodawane do zestawu. Na start kup sobie Sodastream Terra i ciesz się z tego, że jesteś eko i oszczędzasz hajs na wodzie czy słodkich napojach
  • Odpowiedz
z niebieską (nie różową) butlą - w niektórych miejscach jest problem z nabiciem różowej, o ile planujesz nabijanie w punktach z CO2, a nie w oficjalnej dystrybucji wymieniać butle w markecie (dużo drożej)

No ale jak już się planuje zakup nowszej(różowej) to ona w oficjalnej dystrybucji jest tańsza niż niebieska - patrz np. mediaexpert

- olałbym syropy

@szuwarek-mini: dzięki syropom możemy napić się pepsi czy innego sprite w cenie ~2,6 zł
  • Odpowiedz
No ale jak już się planuje zakup nowszej(różowej) to ona w oficjalnej dystrybucji jest tańsza niż niebieska - patrz np. mediaexpert


@FoxX21: No właśnie spojrzałem na mediaexpert. Nowa butla różowa i niebieska 119 PLN. Wymiana 49 PLN cena regularna dla obu, teraz tylko różowa w promocji za 39 PLN. Więc jednak nie ma różnicy, bądź jest znikoma/okazjonalna. Nabicie różowej jest w wielu punktach niemożliwe lub co najmniej droższe. U mnie nabicie
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: @FoxX21 Wszędize już praktycznie wymieniają różowe butle bez żadnego problemu, co faktem jest, że trochę drożej.

@Liamdot @Liamdot Bierz jakikolwiek, na pepper często są okazje z butlami gratis czy coś, poprzeglądaj w ciągu tygodnie na pewno coś wpadnie.

Jak jesteś z Poznania to mam namiar na tanią wymianę butli co2
  • Odpowiedz