Wpis z mikrobloga

  • 0
jedyny słuszny wybór dla samotnego faceta, który sam na siebie pracuje to nieironicznie konfederacja


@deityrain: brzmi jak idealne mięso armatne na falę i obowiązkową zasadniczą służbę
  • 0
@deityrain: nie jestem samotnym facetem, zresztą inteligentni ludzie posiadający dzieci rozumiejący prawa ekonomii wiedzą, że takie socjale więcej wyciągną im z kieszeni niż dadzą.
inteligentni ludzie posiadający dzieci rozumiejący prawa ekonomii


@Aquamen: czyli jakieś 15-10 procent polskiego społeczeństwa? Trudno określic, można jedynie gdybać. A liczbę oszacowałem na podstawie procenta Polaków i Polek posiadających wyższe wykształcenie. A ile jest tam osób inteligentnych i znających prawa ekonomii? Nie wiadomo, jak sobie pomyślę to jeszcze mniej pewnie. Bo sam mam wyższe, prawa ekonomii jak najbardziej znam, ale jestem debilem. Im dłużej myślę to wydaje mi się, że może
  • 2
oj jak przykro ze dorosły zdrowy chłop się pobiegać po poligonie boi. Obrońca rodziny XDD


@Mezomorfix: szybko społeczeństwo zapomniało czym jest fala. Ale skoro dla ciebie rok albo i więcej wyrwany z życia nic nie znaczy to super musisz lubić swoją "rodzinę", którą chcesz tak bronić myjąc kible szczoteczką do zębów xD
  • 0
@deityrain może gdyby nie rządził tam Metzen, nie pasuje mi jego rubaszny styl, to co działo się w wewnętrznych wyborach konfy, to co zrobili z MN itp., no i chłopski rozum też już męczy
  • 0
@Aquamen fala nie była złym procederem, uczyła życia.


o #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDDDD wam tam muszą nieźle w rublach płacić xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD