Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi ludźmi zastanawiam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pracuje taki w Europie, nagle rzuca wszystko, prace, rodzine, znajomych i postanawia jechać do azji by poderwać pierwszą chętną dziewczynę do bez przyszłościowej relacji, bo nie czarujmy się, nie wyjeżdżają dla krajobrazów. Zobaczył jak łatwo wyrwać kobietę oglądając innych bialasow na youtubie i postanowił emigrować w dalekie rejony. Co jest z tymi kolesiami nie tak () raczej nie potrafią znaleźć kobiety w Europie i stąd szukają mało wymagającej i pozwalającej na wiele. Żadna z nimi nie chce sypiać i muszą uciekać na drugi kraniec świata. Laski z Europy ich mają za frajerów i dziwaków.
Kolejnym powodem jednym z ważniejszych jest łatwiejsze życie, zycie youtubera Nagra taki koleś głupi filmik o uczeniu azjatki polskich słówek https://youtu.be/okwFuwxG2BM i licząc na hajs na dalszą zabawę i wieczne wakacje.
Nie wiem jak tagować tego gostka, na razie dodam #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #ucieczkadoraju i #vlogazjafilipiny

A co wy uważacie? Popieracie? Macie w dupie? Facet wg mnie nic złego nie robi. Każdy wybiera własną ścieżkę. Jeśli mu w Europie źle, pracować nie lubi a na kobiety nie ma czasu lub mu się nie powodzi to niech już tam pasożytuje.
  • 19
Dziwny post. Z góry zakładasz, ze wszyscy tego kolesia krytykuje, że se pojechał żyć na Filipiny, a może w Filipiny jak to się modnie u nas mówi ostatnio.
Jak ktoś krytykuje tego kolesia z zazdrości to jest prawdziwym przegrywem, który nie może sobie pozwolić na takie życie.
Nie raz w gówno pracach spotkałem ludzi, którzy uważali, że są lepsi od innych, bo wykonują #!$%@?ą pracę, której nienawidzą i w której ciężko jest
@Miskagnoju: nikt chyba tutaj nie krytykuje kiszonki ani jemu podobnych za sam fakt wyjazdu do Azji pd.-wsch. i znalezienie sobie kogoś. To, że oni sobie tam znaleźli żonę to w sumie nic dziwnego, bo choćby w Polsce w okolicach Wrocławia czy Katowic (firmy z Korei) jest sporo mieszanych małżeństw. Nie każdy może ma śmiałość sobie kogoś poszukać tutaj, a jak są tam szczęśliwi to lepiej dla nich. Jak ktoś coś sobą
@inshallah: Poczytaj inne wpisy OP, on ma tak wspaniałe życie że codziennie się uzewnętrznia na tym tagu w takiem samym tonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego egzystencja w Polsce jest tak cudowna że codziennie marnuje kilka godzin na oglądanie tych filmów, robienie sreenshotów, ankiet, wycinanie urywków filmów i prostowanie owoców jego pracy tutaj oraz na innych stronach takich jak redit czy Hejto. Powtarzam: CODZIENNIE
@ZlyMarcin: to są akurat te patologiczne związki typu niepiśmienna dziewczyna i Cukrowy Tatusiek czyli sponsor, które równie dobrze można znaleźć w Europie tylko różnica w dochodach będzie trochę mniejsza. Jak ktoś sobie znajdzie żonę/męża w Azji i te osoby są wykształcone, to z angielskim nie będzie najmniejszego problemu. Obejrzyj sobie "Wiza na miłość" (#wizanamilosc) na TLC. Tam jest akurat masa przykładów typu pary rozmawiające przez audio na Google Translate, ale
@Miskagnoju: o rany ile razy ja już to słyszałem od Jsnuszy i Grażynek.
"A co to już nie ma w Polsce ładnych Polek? A wiesz, że Twoje dzieci będą miały skośne oczy. A ja słyszałem, że azjatyckie cip śmierdzą rybą nie to co nasze Polskie
Nie wiem co widzisz w Azjatce 150 cm wzrostu to ma i nadaje sie tylko do robienia loda".
Niestety wciąż Polacy bywają rasistowscy....

Gdybym chciał mógłbym
@Towarzysz_Sobaka: no może na filipinach gdzie rzeczywiście angielski jest powszechny to nie wygląda jak w Kambo czy wietnamie czy laosie :) ale powiedz mi tak szczerze czy znasz wielu białych co dziewucha jest z nim dla niego a nie jego kasy... z tego co widziałem na YT to ty, ziomek co ma Emilie i ten od BezSpiny macie coś w miare normalnego co można związkiem nazwać.... ale Damian, ten od wieści
@Towarzysz_Sobaka: ja bym dodał że różnice kulturowe mają swoje dobre i złe strony. Z jednej strony jest fascynacja i poznawanie innych zwyczajów, poglądów itd.
Z drugiej strony czasami powstają konflikty, właśnie z powodu różnych naturalnych postaw obu stron- postaw naturalnych i właściwych dla danej kultury, nie zrozumiałych dla drugiej.
Damian, ten od wieści z Ambasady, ten jego grubszy kolega i w ogole całe pato towarzystwo które próbuje się na YT pozycjonować łącznie z pierwotnym bohaterem tego wątku to widać że chodzące bankomaty...


@ZlyMarcin: niestety to o czym piszesz jest prawdą i jeśli się szuka pierwszej lepszej to można trafić na Golddigera tak jak w przypadku tych panów.
Sam też miałem taką dziewczynę jak pierwszy raz na Filipiny pojechałem i przyznaję
@darth_invader: @ZlyMarcin

no to się zdziwi bo w USA są kontrole przez 5 jak nie więcej lat właśnie na takie przypadki między innymi xD


@Meserole: program wiza na miłość 90 day Fiance powinien obejrzeć każdy kto nosi się z zamiarem wejść w zwiazek z obcokrajowcem.
Warto też obczaić sobie Kanały comentery które mogą dać nieco szerszy kontekst.
Z tymi wizami do Europy czy Ameryki jest tak, źe jak już twoja
@Miskagnoju: przecież kiszonek to wyjechał z Polski, prawdopodobnie z powodów alimentów, zaszył się na totalnej prowincji w kokongu , pracował w tym barze na plaży i pewnie lokalna dziewczyna go usidłała, myślała że białaś to Zycie wygra. Tam 90% obcokrajowców po 40 to osoby które z jakiś powodów musiały wyjechać z kraju, często z powodów długów i alimentów ,albo problemów z prawem, a koszt życia w takiej Kambodży jest wielokrotnie niższy