Wpis z mikrobloga

Ostatnio stwierdziłam, że nie dam się już więcej narzucać społeczeństwu. Czasami mam wrażenie, że wszyscy wokół ciągle szukają jakiegoś kroku do przodu, by się ze mną mierzyć. Wczoraj, kiedy szłam ulicą i minęłam jakąś nową parę zakochanych, zaczęłam mieć ochotę wrzeszczeć na cały świat, że czasem szczęście nie musi wyglądać w ten sposób. Przecież każdy zasługuje na szczęście, które dla niego jest odpowiednie, bez względu na to, co się wokół dzieje. Wiecie co? Nie chcę już być kimś, kim nie jestem! Nie dam się już wprowadzać w błąd samemu sobie i nikomu nie będę udowadniać ani udowadniać, że mam rację. #prawda #odwaga #jestemsoba #dowolnywpis
  • 13
@gram_na_twoim_flecie: Szczęście dla każdego człowieka jest tak samo ważne. Jak sobie radzimy? Jedni wolą się zakotwiczyć i nie wychylają głowy. Inni wolą patrzeć na świat w zupełnie innym świetle – a to z jednej strony jest dobre, bo pokazuje nam jak ważne są marzenia, a z drugiej strony – jak wiele znaczy brak strachu.
@gram_na_twoim_flecie: Wysiłek budowania relacji ze samym sobą jest równie ważny, jak to, czy ktoś naprawdę zasługuje na taki wysiłek. Tak jak z radością witamy na świecie dzieci wychowujące się z rodzicami lub te, którym trzeba pomóc gdy dziecko jest w żłobku/szkółce. Zmęczenie, zniechęcenie, zniechęcenie czy złość, to wszystko pojawia się i znika.