Wpis z mikrobloga

Miał ktoś ostatnio blokadę na redeem kodu gry z innego regionu na #xbox "CatalogSkuDataNotFound" z komentarzem "Nie możemy znaleźć tego produktu. Ten kod już nie działa"

Kupiłem na #eneba dwa kody ARG, jeden poszedł bez problemu, drugi z takim komunikatem jak powyżej, na czacie z MS potwierdzili mi że drugi kod jest prawidłowy, ale ich system geolokalizacji powiązał jakoś moje kont z PL i nie mogę zrealizować drugiego kodu z innego regionu niż PL (,)
deadcandance - Miał ktoś ostatnio blokadę na redeem kodu gry z innego regionu na #xbo...

źródło: microsoft

Pobierz
  • 7
@Beeercik: tak napisałem dla beki ;)
próbowałem z telefonu po LTE i innym VPNi - to samo

Kiedyś miałem problem z taką aktywacją, ale był inny kod błędu i zadziałało następnego dnia. Mam nadzieję że ta geo jest czasowa, bo jak na stałe mnie przypiszą do PL to jestem w czarnej d.
@Beeercik: Niestety na stronie redeem nie mam dostępnej Argentyny do wyboru, na głównej stronie xbox jest, ale jak przechodzę do realizacji kodu to i tak pamięta polski, i przy próbie zmieny z polskiego mam tylko do wyboru tak jak na załączeniu
deadcandance - @Beeercik: Niestety na stronie redeem nie mam dostępnej Argentyny do w...

źródło: region

Pobierz
Rozwiązanie problemu CatalogSkuDataNotFound

You have a solution for more people:

change the region in Windows 11 to Argentina.

Run a VPN (surfshark, tunnelbear, etc.).

Go to the MS store via the app in Windows 11

Redeem the purchased code.