Wpis z mikrobloga

@Napierii: tylko te 30 letnie mariuszki też w wieku tych dzieci byli fanami raperów ale zapomniał wół jak cielęciem był.

No i jeszcze

Grande to najlepsze co spotkało polski rap


xDD chłop nie ma żadnego wpływu na scenę i niczego nie zmieni. Jest populistą, frustratem plującym jadem i hipokrytą biorącym na warsztat najłatwiejsze cele a największą beką w jego filmikach nie są jego januszowe żarty tylko to gówno co nagrywa na
@ShadyTalezz: No nie ma żadnego wpływu dlatego połowa sceny się o im wypowiedziała. Druga połowa chce go pozywać, odpowiada mu w postach na fb, fimilkach na yt czy liveach. Samo to, że ktoś mu odpowiada świadczy o tym braku wpływu XD Spoko jeśli same największe nazwiska z tego burdelu to najłatwiejsze cele XD rozumiem gdyby wyzywał jakiś Maciusi z gimnazjum co dodali filmik na YouTube i coś seplenią o jaraniu ale
@Napierii:

No nie ma żadnego wpływu dlatego połowa sceny się o im wypowiedziała


coo? Jaka połowa sceny? Wymyśliłeś to sobie czy o co chodzi? Kto się za nim opowiedział konkretnie, ktokolwiek znaczący? Bo jeśli mówisz o raperach to nie kojarzę nikogo znaczącego nawet nie mówiąc o połowie sceny a jeśli o fanach to jego widownią są ludzie, którzy i tak współczesnego rapu nie słuchają i nie są nawet ułamkiem fanbejsu jaki
@ShadyTalezz: Chłopie szkoda mi Ciebie, że jesteś taki odklejony. Twoi idole plują na Ciebie i wmawiają, że to deszcz pada. Jak nasrają na talerz i powiedzą, że "to dobre gówno" też pewnie #!$%@? ze smakiem xD a tak na marginesie nad nikim się nie spuszczam Ty tępaku. Jakbyś nie zauważył Na tagu famemma najczęściej krytykowane i piętnowane są właśnie zachowania wielu celebrytów jak np nitro czy gurala którzy zostali zbanowani na
Chłopie szkoda mi Ciebie, że jesteś taki odklejony


ja odklejony? xD

Twoi idole plują na Ciebie i wmawiają, że to deszcz pada.


to znaczy kto jest moim idolem i kto na mnie pluje konkretnie? Uroiłeś to sobie tak samo jak to, że połowa sceny popiera malika? czy ci idole są z nami w pokoju?

Jak nasrają na talerz i powiedzą, że "to dobre gówno" też pewnie #!$%@? ze smakiem xD


fajne powiedzonko,