Wpis z mikrobloga

Widzę że chyba Ukraina dostała kolejny przelew i ma pieniążki. Jeden film wymoderowany a drugi usunięty ze streamable. Walczycie na całego. Byle nie było w mediach nagrań że tracicie żołnierzy xD. Ciekawe gdzie się zgadujecie i obieracie cele ataku.
#ukraina
  • 20
o jakis nowy sie aktywowal xD jak tam pod bachmutem, nadal praktycznie przejety? xD


@kuhwa: Aktywowałem xD. Ogarnij się. Ja tu robię za onuce od zeszłego marca. Polecam żebyś sobie wszedł na sadistic i zobaczył jak Ukrainie nie ponosi strat pod bachmutem.
Przecież stramable na jeden ukraiński film kasuje 1000 ruskich bo tych jest o wielokrotnie więcej, Leca wszystkie które łamią regulamin.


@KwadratF1: Ok. Z tym że ja wrzuciłem ten film na streamble minute przed wrzuceniem na wykop. I to wykop go zgłosił xD. I w jaki sposób nagranie z rosyjskiego drona w termowizji narusza regulamin a te Ukraińskie już nie xD.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wykop w sensie Wykop jako portal? Jeżeli tak to odlatujesz. Był okres, że w druga strone filmiki tez leciały szybko.


@szurszur: Wykop w sensie pewna grupa wykopków spod tagu Ukraina. Które oficjalnie się nawet na wykopie zgadywała w celu zgłaszania pewnych użytkowników.

Tworzysz sobie teorie o przelsadowaniach prorosyjkich jak reszta gromadki.


@szurszur: Wrzucanie filmów z Ukraińskimi stratami to prorosyjskość xD. Lepiej wsadzić głowę w piasek i wrzucać dane z Ukrainy
Zgłaszali ruską onuce która codziennie leciałą z propagandą.


@Yurakamisa: I kolejny na czarno xD. Ale nie bój się. Odblokuje was wszystkich i zawołam w dniu podpisania pokoju na Ukrainie. Wtedy sobie kulturalnie podyskutujemy xD. Każda wycieczka personalna=czarna lista xD.
@Koniasz: wszedłem na tego twojego sadistica na ostatnie strony i na kilkanaście filmików zdjęć z gruzowania ruskich są 3 filmy z gruzowania ukraińców. Serio? To jest to Twoje źródło?
wszedłem na tego twojego sadistica na ostatnie strony i na kilkanaście filmików zdjęć z gruzowania ruskich są 3 filmy z gruzowania ukraińców. Serio? To jest to Twoje źródło?


@dafto: No serio serio. Na sadistica odsyłam nieogarów. Bo już prostszego portalu z dostępem do tego typu filmów nie ma. Nic tylko się cieszyć że Ukraina ponosi kilkunastokrotnie mniejsze straty nawet na sadisticu.