Wpis z mikrobloga

@ab6661 fajnie by bylo jakby dodali wiecej realizmu do np poruszania się postaci, byla by to bardzo dobra zmiana. Nie chodzi mi o wystawianie za winkiel ale to jak postać trzyma broń, wchodzi po drabinie, dochodzi do ściany. tego brakuje.

A smoki sa przereklamowane( ͡º ͜ʖ͡º)
@ab6661: smieszy mnie jak polaki sie zesraly na widok nowej aktualizacji, nie wiem czy takie marudzenie maja w DNA wbudowane ale nawet moi znajomi mowia oo grafika jak w valorant, oo granaty dymne zle wygladaja, ooo dzwiek broni XDD Ja tam sie mega ciesze ze w koncu cos zrobili z ta gra bo wbilem globala na mmach, skrzydlowym a potem 8 lvl faceit i mi sie gra znudzila bo czulem sie
@ab6661 community graczy nigdy się nie zmieni. przez to nadal będą nam wciskane niedorobione produkty itp. skąd to zaufanie do valve po ostatnich wpadkach a zwłaszcza w kontekście csgo które valve ma w dupe a te zmiany powinny wejść 5 lat temu xd
ale nawet moi znajomi mowia oo grafika jak w valorant, oo granaty dymne zle wygladaja,


@piotr_forsa: i w czym twoi znajomi się mylą? Czy grafika nie wygląda jak valorant? Czy granaty dymne nie wyglądają źle?